La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

1

nie no jak przeprosił to nie było tematu

51

@LM10GOAT To źle, że przeprosił czy jak?

Komentarz usunięty

5

@LM10GOAT Gość się źle zachował, ale bez przesady, faul był brutalny, słuszna czerwona kartka, pewnie dostanie jeszcze coś zawieszenia. Przyznał się do błędu, przeprosił co jeszcze ma zrobić? Ty nigdy nie popełniłeś żadnego błędu w życiu?

14

@Nieznajomy Lepiej, żeby myślał zanim komuś zrobi krzywdę, niż dopiero później bo od przeprosin jeszcze nikt nie wyzdrowiał.

1

@LM10GOAT ciekawe na ile zostanie dodatkowo zawieszony zgaduje, że wcale bo w piłce jest dziwny zwyczaj karania za czyny, które w żadnych stopniu nie odbijają się na zdrowiu poszkodowanego ( ugryzenie Suareza) zamiast za realny skutek, który dany faul spowodował ( Balde kiedyś Wasilewski i wiele innych przypadków)

3

@LM10GOAT On chociaż przeprosił, nie jak Acuna zwalał na sędziego.

Komentarz usunięty

9

@Azi Mecz piłkarski do sytuacji na drodze porównywać. Tego jeszcze nie grali.

3

@Azi Stary, Balde będzie pauzował przez 6-7 tygodni po boiskowym starciu, uważasz, że porównywanie tego z zabiciem kogoś na pasach jest adekwatne?

1

@Nieznajomy gdzie ja pisałem o zabiciu kogoś. Chodzi tylko o to że jak się robi coś skrajnie głupiego z powodu swojej nieuwagi to żadne przepraszam nie ma sensu.
Żyj tak żebyś nie musiał przepraszac bo przepraszanie w niczym nie pomaga

2

@Azi No to jeśli ktoś kogoś przez nieuwagę potrąci i powiedzmy złamie mu nogę. To tak, uważam, że przeprosiny i sądowa kara (grzywna) są wystarczające. Każde wykroczenie powinno być karane śmiercią? Każdego z nas czasem ponoszą emocje, zaślepia zmęczenie czy rozkojarzenie. Trzeba ponieść konsekwencje swojego czynu, ale nie skreślać człowieka. Przy nieszczęśliwym zbiegu okoliczności to Ty możesz się następnym razem zagapić, rozkojarzyć i kogoś potrącić. Co wtedy?

1

@takisobiektos twój ból do Argentyńczyków jest piękny

0

@LM10GOAT Ja bym go tak nie linczował za ten faul. Na powtórkach to tak wygląda brutalnie ale piłka jest bardzo dynamiczna. Chciał na piłkę i lekko noga poszła mu do góry. To nie było raczej umyślne.

0

@Nieznajomy coś strasznie dużo sobie dopowiadasz i masz jakąś fobie z tym zabijaniem

0

@Nieznajomy no wyobraź sobie, że nigdy nikomu nóg nie połamałem, ani nie pozrywałem więzadeł, jesteście w stanie to zrozumieć?

1

@Azi No to słucham, co powinien Nidaye teraz zrobić?

1

@LM10GOAT Sytuacje w życiu są różne. Jesteś w 200% pewien, że nigdy nikomu przypadkowo nie wyrządzisz żadnej krzywdy?

0

@Nieznajomy teraz już nic nie może zrobić, mógł wcześniej myśleć

0

@Nieznajomy ale to nie było przypadkowe, chłopie on mu wjechał na prostej nodze

0

@LM10GOAT xD Cofać czasu jeszcze nie możemy. Czyli co, gość powinien zostać wyrzucony z futbolu za bezmyślny wślizg?

1

@Nieznajomy a gdzie ja napisałem, że ma być wyrzucony z futbolu? ty z głową coś masz, że sobie każdy wpis interpretujesz po swojemu?

1

@LM10GOAT W takim razie co się ma teraz stać, żeby zadośćuczynić temu faulowi? Skoro skrucha, kara i przeprosiny są niewystarczające. Co jest rozwiązaniem pośrednim?

0

@Nieznajomy nie ma rozwiązania, co by nie zrobił teraz będzie źle i nic nie zmieni

4

@matirix20 Ja popieram Twoje zdanie. W piłce mnóstwo jest sytuacji przypadkowych.
@Nieznajomy
@LM10GOAT
To jest piłka nożna sport kontaktowy
Kontuzje, faule były od początku.
Odcięcia myślenia było i będzie
Pepe, Zidane nawet Messiemu nie raz odcinało myślenie.
Tak wygląda sport zespołowy. Pokaż mi gdzie się nie bili, szarpali, kopali.
Koszykówka, hokej, ręczna. Jedynie chyba w siatkówce, bo to mało możliwe. Ale zapewne na siatce bluzgi lecą.

Nie był to faul w stylu Pepe, który podbiega do gościa leżącego i kopie go w plecy. Był to faul o piłkę.
Sytuacja Sona, który kogoś tam przypadkowo połamał aż się popłakał. On nie miał zamiaru nic złego mu zrobić, niestety gość się połamał.
Takie katowanie za walkę o piłkę jest przesadne. Skończy się płaczem jak Vini i turlaniem jak Neymar, Sterling po dotknięciu zawodnika.
Oni wiedzą z czym się liczy gra w piłkę, nie tylko na najwyższym poziomie ale i w śmiesznych b klasach. W każdej sytuacji może dojść do kontuzji. Taki sport

1

@LM10GOAT Czyli nie ma żadnej możliwości by odpokutować swoje bezmyślne zachowanie?..

1

@Krzysztof1987 Dokładnie o to mi chodzi. Gość zachował się bezmyślnie i zasługuje na karę (kilka meczów zawieszenia), ale nie linczowanie i wytykanie palcem do końca życia. Ewidentnie to nie był faul obliczony na to by złamać komuś nogę, po prostu głupie zachowanie.

0

@Nieznajomy no nie ma

2

@Nieznajomy jak najbardziej tak. Szczególnie biorąc pod uwagę wagę spotkania. Czyli o nic.
Nikt tego nie pochwala, nikt mu nie pogratuluje. Gość z rozumem sam dokładnie wie, że przesadził i następnym razem pomyśli 2 razy zanim zrobi taki lecący wślizg.

1

@LM10GOAT W takim razie życzę Ci, żebyś spotkał na swojej drodze trochę bardziej wyrozumiałych ludzi niż Ty, kiedy już noga Ci się powinie. A wszystkim nam się w pewnym momencie powinie to jedno jest pewne.

2

@Krzysztof1987 nic dodać, nic ująć. Niektórzy muszą tu zejść na ziemię, bo fajnie ogląda się sport z kanapy w TV. Faule to norma - czasem będzie delikatny, a czasem brutalny. Myślę, że Balde przeprosiny przyjął i nie będzie chował urazy aż takiej jak użytkownicy LR.

0

@Nieznajomy Powinien dać sobie zerwać więzadła. Oko za oko, ząb za ząb. :)

1

@LM10GOAT a co ma skończyć grać w piłkę czy co? Zdarzają sie faule i kontuzję, raczej nie wjechał mu specjalnie, czerwoną dostał, zawias będzie + teraz przeprosił Balde. Koniec tematu

0

@zombie nie pisz mi o oglądaniu sportu z kanapy, bo wczoraj chłop mi prawdopodobnie na meczu złamał nogę i doskonale wiem, że faule to norma, ale nie z taką brutalnością i powinno się to tępić wszystkimi środkami

0

@LM10GOAT istnieją do tego środki i nikt, nigdy nie wprowadzi jakiś głupich, proponowanych tu zasad zawieszenia na długość trwania kontuzji czy dożywotniej dyskwalifikacji. Przypomnę, że piszemy tu o nieprzemyślanym wślizgu mającym zatrzymać wyjście z piłką, a nie jakiś bandyckim ataku mającym uszkodzić komuś ciało w pierwszej kolejności.

Gość złamał Ci nogę? Przykro mi, serio. Ale jeśli uprawiasz sport na jakimś wyższym poziomie to jest to niestety wkalkulowane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?