La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1320 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

2

Jak tam najnowsza Metallica 72 Seasons? Mnie powiem szczerze lepiej weszła niż ostatnie 5 albumów, ale i tak nie jest to poziom Czarnej Płyty i 80s.
@Sandman21 @Sulimo @Stoiczkow @BlaseR9 @JimMorrisonFCB @Colon @Chinaski @kazbychu @Don-Corleone.

1

@Coutinho007 Inamorata wymiata

0

@krissu8 Najlepsze jest to, że mimo, że trwa 11 minut to nie czuć tych 11 minut wgl a np w takim Halo On Fire 9 minutowym z Hardwired czuć bardzo ten czas.

1

@Coutinho007 Mi Halo on fire i ogólnie ostatni album fajnie siedzi, nie narzekam. Ale nowy album mi się bardzo podoba, czego nie spodziewałem się po singlach, które nie podeszły mi aż tak. Ogólnie wydaje mi się, że mocno jest podtrzymany styl z Hardwired i jak dla mnie jest to bardzo w porządku.

1

@Sandman21 Mnie najlepiej siadł z 3 ostatnich w 21 Wieku o ile nie najlepiej od czasów Black'a. Ja lubię Halo On Fire ale np takie Here Comes Revange, Confusion to takie nudne kawałki są dla mnie..

0

@Coutinho007 Mi bardziej siadło Hardwired niż 72 Seasons, wydaje mi się, że np. 'If Darkness Had a Son' może mieć swoje korzenie jeszcze z poprzedniej płyty, ale nie zmienia to faktu, że cała płyta jest lepsza np. od St. Anger ;)

0

@BlaseR9 Mnie odwrotnie. 72 Sezony jest bardziej dynamiczne i energiczne, jak ja słyszę takie Confusion na którym męczą bułe czy Here Comes Revange na Hardwired czy ManUnkind to masakra :/ Nawet Death Magnetic od Hardwired wole.

0

No widzisz, co człowiek to inny słuch, co kto lubi :) Ale nie zmienia to faktu, że dobrze że jeszcze im się chce

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?