La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

1

Reus podobno zgadza się na obniżkę z €12m na sezon do €7m żeby tylko zostać w BVB. Gatunek na wymarciu.

5

@ViscaelBarca2007 No to zależy, chciałbyś mieć pracownika co w ciągu roku pracuje tylko pare dni?

8

@ViscaelBarca2007 Gatunek na wymarciu, bo w wieku 33 lat wiecznie połamany zgodził się obniżyć wynagrodzenie do 7 mln? Pewnie wyleci w następnym sezonie na kolejne pół roku, albo i dłużej

2

@ViscaelBarca2007 Gatunek ma wymarciu czego? Gość jest szklanką i ma 33 lata, "zgodził się" to eufemizm bo miał wybór: wziąć co dają albo nie przedłużyć kontraktu i zostać bez pracy.
Nikt mu w EU tyle nie da, może gdzieś u Araba albo w USA o ile by go chcieli, choć nie jest jakąś medialną marką i to bardziej on kojarzy się z BVB niż BVB z nim.

3

@Joe_Pesci sezon 18/19 - 27 meczów/17 goli/8 asyst
19/20 - 19/11/5
20/21 - 32/8/6
21/22 - 29/9/13
obecny - 18/6/4
Nie jest tak tragicznie.

1

@escarabajo A takie BvB w sezonie rozgrywa po 60 meczy lekko xD

2

@Medium wypisałem tylko i wyłącznie ligę.

2

@escarabajo No to faktycznie ujdzie jeszcze

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 Jeszcze opaskę ma stracić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?