La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

konto usunięte

15

Zdymisjonowany minister rolnictwa w nagrodę za orke polskiego rolnictwa został wicepremierem. Tak się żyje w państwie PiS
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Ojciec5tkidzieci @Kondziubarca @lucas/catalan @FcPortoFan1999

6

@Barca1992 tego się nie spodziewałem xD

9

@Barca1992 Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

1

@Barca1992 A czy kiedykolwiek komukolwiek coś złego swoi zrobili? Obojętnie z jakiej partii by to nie było.
PS - To nie obrona czy usprawiedliwianie,tylko po prostu zupełnie mnie to nie dziwi.

1

@Barca1992 Haha polecam ten artykuł na wp
" Henryk Kowalczyk został szefem Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów. Zastąpi na tym stanowisku wicepremiera Jacka Sasina.
Zgodnie z zarządzeniem premiera Mateusza Morawieckiego zajmuje się on m.in. "koordynacją przygotowań, działań oraz sprawnym podejmowaniem decyzji w sprawach dotyczących gospodarki, finansów publicznych, rozwoju kraju lub w sprawach o przewidywanych skutkach finansowych w wysokości przekraczającej 500 mln zł rocznie" (...) Sprawa więc jest jasna: komitet jest bardzo ważny, a polski dobrobyt zależy w istotnej mierze od profesjonalizmu członków komitetu.
Dlatego premier postanowił, że w skład organu wejdą sami najmądrzejsi: nie jacyś tam, pożal się Boże, eksperci, którzy nie realizują programu Prawa i Sprawiedliwości, tylko ministrowie . Nie wszyscy, ale większość.
Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że komitet ekonomiczny dubluje tym samym kompetencje i skład Rady Ministrów, ale naprawdę - nie czepiajmy się szczegółów.
Oczywiste jest to, że organy państwa działają tak dobrze, jak dobrze są zarządzane. Dlatego premier w 2021 r. postanowił, że szefem komitetu będzie Jacek Sasin.
Sprawne działania państwa, choćby w zakresie walki z inflacją, jest więc zasługą nie tylko samego Morawieckiego, lecz także Sasina"
xd
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/umarl-krol-niech-zyje-krol-jacek-sasin-odchodzi-ale-zostawia-nas-w-dobrych-rekach-opinia-6884461369273248a%3famp=1

1

@Barca1992 dobre hahaha :D PiSlandia normalnie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?