La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Aha, ale, że 2 sezon Bad Batch już się skończył? Tak jak ogólnie oceniam go na plus tak za końcówkę mają ogromnego minusa bo ostatnie odcinki były pełne akcji a teraz musimy czekać na nowy sezon w kulminacyjnym momencie historii.
@szela1899 @Szreko @Rewolucja123 @masq @Jakchcesz

2

@Kgorecki2500 ja odczuwam niedosyt. Pierwszy sezon stał na dużo wyższym poziomie moim zdaniem. Zbyt dużo odcinków za wiele nie wnoszących gdzie akcja jest przeciągnięta. Z reszta podobne odczucia mam do trzeciego sezonu Mando poza „momentami”, ale mam nadzieje ze finał sezonu to wybroni.

0

@ViscaelBarca2007 No były takie odcinki z kategorii "zapychacze" ale biorę poprawkę, że każdy serial takie ma. Pod koniec cały ten wątek z tym laboratorium mi się podobał i miałem nadzieję zobaczyć jego koniec a tu jednak nie :P
A Mando mi się na razie bardzo podoba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?