La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

konto usunięte

5

Najlepsze komentarze po barażowym meczu Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa (2:2). Pogoń utrzymała się w I lidze, Raków został w II. (20 czerwca 2015 rok.):

"Bardzo dobrze. Raków do III ligi."
"rakowiaki jak tam wasze symulacje na II ligę dacie radę się utrzymać?"
"Podejrzewam, że kibicom z Siedlec to lata... Ty Wy macie problem nie Siedlce. Pozostaje Wam płakać ;)"

"hahaha. kapitalnie!!! a jeszcze wczoraj rakowiaki obstawiali, ktore miejsce zajma w przyszlym sezonie I ligi! :-) troche pokory! tydzien konczy sie fantastycznie :-)" - to mój faworyt : D

"Ave Racovia, za rok III liga!"
"Rejman na bank odchodzi z Rakowa, także w przyszłym sezonie zero z przodu."
"ciekawe i bardziej smieszne bylo to jak kibice Rakowa dzielili wczoraj tabelę 1 Ligi i stawiali czesto swój klub w czubie tabeli,ale marzeń zabraniać nikomu nie wolno"

"Bez Rejmana Raków nie ma czego szukać w II lidze."
Podobno jest już parę klubów, które chcą go kupić w letniej przerwie." - to też jeden z faworytów :D
"Raków, za rok znowu dostaniecie omłot od Nadwiślana! Obiektywnie piłkarsko ani organizacyjnie nie zasłużyliście na awans.Prezes wracaj na rynek handlować butami."
"Medaliki na scianę,buhahahaha"

Zabawne :)
http://www.90minut.pl/news/252/news2522977-Baraz-o-I-lige-Rakow-2-2-Pogon-S-Utrzymanie-Pogoni.html

@arasz1819 @Kidd @P33ck
Pod względem tak wielkiego progresu, 8 lat to nie tak dużo. Ale pośmiać się - warto :)


1

@bartas97 Brzmią podobnie do komentarzy kibiców Realu przed wczorajszym meczem :).

1

@bartas97 Zazłomowane Siedledczaki

konto usunięte

0

@arasz1819
A propos samego Reimana. Zagrał niedawno mecz przeciwko nam.
W barwach Motoru Lublin. Skończyło się 0-3 :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?