La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 668 Culés

#Tiki-taka

Sergi Roberto obchodzi dziś 31. urodziny.

1

Legenda tego klubu

8

Życzę udanego transferu do innego klubu.

0

Kolejny Pan do pożegnania latem, jeszcze tylko Busi Alba i można ruszać w następnym roku na Ligę Mistrzów że spokojna głowa

2

Roberto, wychowanek, który nigdy wystarczająco dobrze nie odpalił, a klub zamiast dawno go pożegnać to jeszcze za sukces ogłasza kolejne przedłużanie z nim umowy. Totalna zagadka dla mnie.

3

Wszystkiego dobrego dla tego Pana, poza Barceloną.

0

Już niedługo odpali

1

@xavi890 Ligę mistrzów? Póki co trzeba wyjąć z grupy i kogoś wyeliminować w play-offach. Póki co jesteśmy mocni tylko w lidze hiszpańskiej.

0

Wszystkiego dobrego panie 6:1 !
Życzę dalszego rozwoju zawodowego poza strukturami naszej firmy!

PS: Aczkolwiek dziękuję za wszystko co dla Nas zrobiłeś.

0

Najlepszy PO / ŚP/ŚPD w historii klubu , goat

1

@Bogan ja nie mówię o wygraniu Ligi Mistrzów bo to nie nastąpi raczej przez kolejne 10 lat ale chociaż właśnie 1/8 albo ćwierćfinał

1

@xavi890 Alba nie zagrał nawet minuty w meczach z Bayernem i Interem, a Roberto nie grał w meczach z Bayernem, ale wiadomo, dla zasady trzeba się dowalić do kozłów ofiarnych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?