- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1322 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1322 Culés
10
Piłkarskie ciekawostki:
Australia:
pisałem zaraz po meczu, ale powtarzam - "Oskar Zawada znowu to zrobił!!:)
Polak strzelił gola w czwartym kolejnym meczu. Było to również jego 7 trafienie w 9 ostatnich meczach.
Niestety jego Wellington Phoenix tylko zremisowało 2:2 z Perth Glory.
Gol Polaka już w 11 sekundzie skrótu, ale polecam też zobaczyć gola z 2:20 min. Cacuszko:)
W minionej kolejce zagrali również: Filip Kurto, Marcelo (Wisła Kraków), Alessandro Diamanti (Włochy), Javi Lopez (Espanyol), Valon Berisha (Lazio, Salzburg), Carl Jenkinson (Arsenal), Craig Goodwin (Australia), Mathew Leckie (Hertha) - dwóch ostatnich z golami.
Brazylia:
Finał superpucharu dla Palmeiras. Drużyna przyszłej gwiazdy Realu - Endricka (zagrał nieco ponad godzinę) pokonała Flamengo 4:3. Można powiedzieć nazwiska nie grają, bo w składzie Flamengo: David Luiz, Giorgian de Arrascaeta i Guillermo Varela (Obaj Urugwaj), Everton Ribeiro i Pedro (obaj Brazylia), Gabriel Barbosa - dwa gole, Gerson (OM), Thiago Maia (Lille), Arturo Vidal czy Everton (Benfica).
ligi dziwne w Brazylii:
Tombense - Atletico-MG 1:2. Hulk kontuzjowany, ale wrócił w zeszłej kolejce, wtedy 2 gole teraz sztuka, a drugą dołożył Paulinho (Bayer Leverkusen).
Indie:
Goa - East Bengal 4:2. Dla gospodarzy klasyczny hattrick w pierwszej połowie ustrzelił były napastnik niższych hiszpańskich lig oraz szczecińskiej Pogoni - Iker Guarrotxena.
Grecja:
Olympiakos - OFI Crete 2:1. Cedric Bakambu strzela po asyście Jamesa Rodrigueza, a w drugiej połowie chwile po wejściu (zmienił Bakambu) drugą bramkę strzela Youssef El Arabi.
AEK - Aris 3:0. Z bardzo dobrej strony na Mundalu pokazał się Sofyan Amrabat, gracz Fiorentiny, ale czy starzy wyjadacze pamiętają jego starszego brata - Nordina Amrabata? Właśnie Nordin z golem dla AEK. Z golem również Mijat Gacinovic (Eintracht, Hoffenheim). Damian Szymanski zagrał 60 minut dla zwycięzców, a u gości Vladimir Darida (Hertha), Andre Gray (Watford) czy Juan Iturbe (Roma, Torino).
Arabia Saudyjska - Superpuchar:
Trofeum wędruje do pogromcy potężnego CRa czyli Al-Ittihad FC, które w finale wygrało 2:0 z Al Feiha. Dwa gole strzelił supersnajper Marokańczyk Abderrazak Hamdallah. Przy jednym z goli asystował syn Romario i Ronaldinho - Romarinho:) Trenerem zwycięzców jest Espirito Santo Nuno.
Holandia:
Już pisałem ale powtórzę się:
Heerenveen - Vitesse 1:3. Dla gospodarzy strzela Pelle van Amersfoort (Cracovia), a dla gości z golem Bartosz Białek a z asystą przy innej bramce Kacper Kozlowski.
Belgia:
Trenerem obecnie 3 drużyny - Antwerp - jest nasz Mark van Bommel:)
@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @amek555 @DonMajkeL @lukasbarca86 @Hajny @Joe_Barbaro @Ojciec5tkidzieci @Pawel13sz
1
@escarabajo @Losiex @Nolife1899 @Tomek54321 @Patrykl145 @wlodek54 @Lionel_Messi10 @P33ck @mekston
0
@escarabajo @AllBundy @michaleu
0
@escarabajo Ile lat ma ten Zawada?
1
@JimMorrisonFCB 27 1 lutego.
0
@escarabajo Moze warto by mu dac szanse w kadrze.
2
@JimMorrisonFCB Mierzejewskiemu nie dali gdy pomoc nie było zbyt mocna, to tym bardziej nie dadzą Zawadzie. Zaraz do gry wróci Świderski, jest Lewy, grają Milik z Piątkiem, a do tego Kownaś strzela. Ciężko będzie miał Zawada.
1
@escarabajo Piatek to juz w kadrze nie powinien w ogole grac, bo jest zwyczajnie za slaby.
1
@JimMorrisonFCB mamy nową miotłę, zobaczymy. Jeszcze mamy Białka w Vitesse. Jest w kim wybierać.