La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1479 Culés

11

Kounde zaliczył wczoraj czwartą asystę to tyle ile miał wcześniej przez całą karierę przed Barcą :D

6

@Emhyr Bo w swoje Prime to on dopiero wejdzie u nas ^^

0

@MesQueUnClub_87 A jeszcze jakby dokręcił to przełożenie na lewą nogę to by się żaden skrzydłowy nie powstydził szkoda że nie wpadło bo minął obrońcę jak szef

0

@Emhyr Kounde kozak!

0

@Emhyr szkoda, że nie wykorzystał swoich sytuacji, a miał dwie kapitalne.

0

@Eto'o9 R10 No jeszcze to zgranie od Araujo ale to obrońca nie ma co wymagać od niego wykończenia sytuacji chociaż jakby jeszcze to opanował to byłby najbardziej kompletnym obrońcą

1

@Emhyr Dla mnie to najlepszy nasz transfer za kadencji Xaviego. Nawet lepszy od Lewandowskiego bo chłopak jest młody i możemy się nim cieszyć dłużej, poza tym nie marudzi na prawej obronie i spisuje się tam świetnie.

0

@Emhyr A ile asyst miał Semedo przez wszystkie sezony u nas?

0

@Nano22 Też cztery xD i Dest cztery

0

@MesQueUnClub_87 niby tak, ale proporcjonalnie do ceny do jednak Christensen lepszy imo

0

@masq No mógłbym się zgodzić jednak intuicja podpowiada mi, że ta cudowna forma duńczyka jest przelotna, a Kounde będzie topowy przez długie lata. Wiadomo, że można sobie tylko gdybać i nagle może być Umtiti VOL 2, jednak jak tak to przewiduję według subiektywnych odczuć.

« Powrót do wszystkich komentarzy