La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2425 Culés

8

Czy dane lekarza, który powołał się w takim przypadku na klauzulę sumienia powinny być upublicznione?

0

@bartas97 Nie. .

2

@bartas97 ale bym lepe wyebał na ryj jednemu i drugiemu, powołując się na ludzką przyzwoitość.

5

@bartas97 oczywiście

5

@Bezhistorii O ty kozaku. a potem co? Więzienie za napaść i pobicie? ambitnie.

15

@bartas97 Oni sobie leczą sumienie cierpieniem innych. Tak samo jak ktoś leży sparaliżowany jak roślina 20 lat w łóżku, a oni mają w dupie to, że chce eutanazji, chce zadecydować o własnym życiu bo ONI jako KaToLiCy nie mogą do tego dopuścić, a potem jeden z drugim katolik pójdzie okładać żonę czy życzyć sąsiadowi najgorszego, banda obleśnych hipokrytów.

5

@MesQueUnClub_87 Tak to działa. Każdy kto jest przeciwny eutanazji bije żonę. Jak dodatkowo jest katolikiem to jeszcze gwałci dzieci.

Ty masz Puyola w awatarze, więc pewnie masz długie włosy, więc pewnie jesteś gościnny między nogami jak panienka. Jak ci się podoba takie wyciaganie z kapelusza?

0

@Ghostface Ty się martw jej losem a nie moim.

6

@Ghostface No tak, tu jak nie wymienię Ci konkretnych ludzi z nazwiska to jest generalizowanie. Jakbyś się nie domyślił mądrusiu to mam na myśli głównie polityków, którzy zakazują eutanazji, ale nie martw się, nie każdy musi być bystry.

0

@Bezhistorii A co poprawiłoby w jej losie to że kogoś byś pobił? Tylko swoje samopoczucie byś tym poprawił i potem byś się tym przechwalał. A jakby cię rzeczywiście obchodził jej los to byś wymyślił coś jak jej realnie pomóc.

2

@bartas97 Takie coś jak klauzula sumienia nie powinno istnieć. Sorry ale to Twoja robota... Jak Ci sumienie nie pozwala to nie zostajesz ginekologiem. Jakby adwokaci się mogli na taką powoływać to by nikt nie bronił oskarżonych z urzędu, bo to są żałosne pieniądze i każdemu by sumienie nie pozwalało. Do tego pójdźmy dalej... Kurier Hindus nie dostarczy Ci burgera, bo jest wołowy, a muzułmanin w markecie nie sprzeda Ci wieprzowiny. A ja zbiorę wymaganą ilość osób, założę nowy związek wyznaniowy, w którym praca dopuszczalna jest tylko w niedzielę, a jak mnie zwolnią to ich oskarżę o dyskryminację mojej religii. Totalny absurd.

1

@MesQueUnClub_87 Generalnie większość katolikowi to są idioci, a religia w 21 wieku nie ma żadnego sensu bo właśnie przez religię mamy patologię w kraju

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?