La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2967 Culés

3

Dobrze pamiętam że Pep będąc jeszcze w Barcy zawsze w swoich wywiadach wspominał że trener raz na jakiś czas powinien zmienić środowisko aby nie wystąpiło zmęczenie materiałem?

0

@Darkin Dopóki mu to pasowało do narracji, to mówił...

0

@Darkin Sir Alex Ferguson to wyjątek?

5

@maroon SAF i może Wenger który pudrował trupa przez wiele lat.

1

@Darkin zresztą, guardiola (specjalnie z małej litery, bo nie mam żadnego szacunku dla tego...) był tak "wypalony", że podczas urlopu w Nowym Yorku nie znalazł przez wiele miesięcy ani 1 dnia wolnego, żeby odwiedzić swojego rzekomego przyjaciela (jednego z najbliższych), który walczył z nowotworem w szpitalu w tym samym mieście. Mowa oczywiście o ś.p. Tito Vilanovie. Dlaczego? Bo był obrażony na Tito, ze razem z nim nie odszedł z Barcelony po sezonie 11/12, tylko poważył się na to, żeby zrobić raz w życiu coś dla siebie i sam przejął Barcelonę. A co bardziej żałosne, to po śmierci Tito, guardiola jeszcze udawał na konferencjach jaki to smutny nie jest itd., mimo że go w czasie choroby kompletnie olewał. Z tego więc powodu, niezależnie ile trofeów jeszcze wygra - dla mnie guardiola to zawsze będzie moralnym zerem.

ps. a drużyna Tito, do czasu choroby i wyjazdu, gdzie drużynę objął nieszczęsny Jordi Roura, grała moim zdaniem chyba jeszcze lepszą piłkę, niż za guardioli.

1

@Darkin Simeone też sporo już siedzi w tym Atletico.

2

@Destroyer_of_Worlds A skąd tak dokładnie wiesz co tam między nimi było? Z mediów? Ja tam bym się wstrzymał z ocenami moralnymi skoro osobiście nie znam jakichś ludzi.

0

@maroon doniesienia potwierdza chociażby fakt, iż żona Vilanovy zrobiła z guardioli persona non grata podczas uroczystości pogrzebowych męża, w których brali wszyscy inni związani z Barceloną oficjele, kapitanowie, piłkarze, współpracownicy itd. Jaśniej się o tym światu nie dało przekazać.

0

@maroon ale od 2.5 sezonów widać wypalenie i marazm w tym atleti

0

@Destroyer_of_Worlds ale nie o tym jest post xD

0

@Darkin Wenger pudrował trupa??To czemu nikt po nim,nie zbliżył się nawet do jego stylu i liczb.No może teraz Arteta, ale to jest jego trzeci sezon i jestem pewny, że jakby zatrudnili Artetę,zaraz po Wengerze,to zostałby dawno zwolniony.Za Wengera praktycznie co roku grali w LM,a nawet w finale.Po jego odejściu totalny sredniak,do teraz...

0

@Recha_0684 No geniuszu właśnie to napisałem XD

0

@Darkin Tak samo mówił że LM nie pokazuje klasy zespołu a robi to liga, ostatnio już inaczej śpiewał :)

0

@Darkin Misiu kolorowy,wiesz co piszesz?? Napisałeś, że Wenger pudrował trupa przez wiele lat...

0

@Recha_0684 A co to znaczy Misiu?

Wenger pudrował trupa tzn z bardzo przeciętnej kadry robił wyniki ponad stan zakłamując rzeczywistość i wszyscy kibice arsenalu myśleli że ich kadra jest znacznie lepsza niż była XD

0

@Darkin To chyba nie wiesz co znaczy to pojęcie... Robił wyniki ponad stan?? Właśnie robił poniżej możliwość.Bo grali pięknie i za jego czasów miał dobre drużyny.Teraz też jest wyniki ponad stan,bo nikt nie wymagał od nich mistrzostwa, którego jeszcze nie zdobyli.Jak będą w top 3 ,to będzie mega sukces.Ekipy Wengera praktycznie co roku byli jednym z faworytów do mistrzostwa,a Ty gadasz o pudrowaniu trupa?? Zejdź na ziemię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?