La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

konto usunięte

2

Ale Strażnicy Galaktyki to jest naprawdę kawał dobrej gry. Wiedziałem, że jest dobra, ale mimo to spore zaskoczenie in plus. PS nie lubię Marvela jakby co.

@clyde @Jakchcesz @marcin62 @macio_944 @koksik2700

0

@masq Dwie części są kozackie a w maju wychodzi trzecia jbc.

konto usunięte

0

@xvcWinterSoldier ale ja tu o grze pisałem. Moim zdaniem przewyższa nawet filmy, które uważam za bardzo dobre.

0

@masq Aaa dobra nie doczytałem, wybacz ;D

0

@masq kolega mi opowiadał. Ja osobiście nie grałem. Nie moje klimaty właśnie.

0

@masq Chyba jedna z lepszych gier spod szyldu 'Marvel' (konkurencji to oni za dużej nie mieli) - bardzo przyjemna gierka aczkolwiek trochę przegadana, nie irytowałoby mnie to gdyby po przejściu do innej lokacji dialogi magicznie się nie urywały. xD


konto usunięte

0

@marcin62 teraz myślę co następne. Ogólnie widzę, że mamy w miarę podobny gust. Zapodaj 5 bardzo dobrych tytułów (mogą być stare).

0

@masq A na jaki gatunek masz chrapkę?

konto usunięte

0

@marcin62 nie skreślam niczego byle singlowa.

0

@masq

Mass Effect - warto ograć cała trylogię, mimo iż archaiczność pierwszej części może Cię odrzucić.
A Plague Tale obie części
Remaster pierwszej Mafii i druga część.
Trylogia Metro
BioShock Infinite ale pozostałe części też świetne
Trylogia Arkham
Deus Ex Bunt/Rozłam ludzkości
Dishonored 1/2
The Walking Dead od telltale
i może terminator resistance, sleeping dogs

Lista trochę większa ale pewnie sporo tych gierek obiło Ci się o uszy/grałeś w nie. :D

konto usunięte

0

@marcin62 wszystko z tego albo grałem i mi się podobało albo mam na liście do ogrania poza: terminatorem res, speeping dogs i metro. Sprawdzę sobie recki i gameplaye. Dzięki. Tylko mnie tą listą utwierdziłeś, że mamy podobny gust.

0

@masq TR to gra szczególnie dla fanów pierwszego i drugiego terminatora, dla niektórych wręcz kanoniczna

Ale recek z tego co pamiętam jakis świetnych nie zebrała

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?