La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1236 Culés

2

Pewnie już było but... SO SO FOTAZO!!!


0

@jakub1906 ta druga z prawej najładniejsza, jak się nazywa?

konto usunięte

3

@ranger3120 Sabalenka . Szkoda ze z Białorusi XD

4

@wasacz aaa, to jest ta co nie lubi przegrywać za bardzo xD ale tu wyszła najlepiej imo

0

@wasacz Czemu szkoda?

1

@jakub1906 a tu mamy MEMAZO z komentzarza hahah :D

konto usunięte

1

@ranger3120 ta ona ma cos troche pod kopułą nie tak XD mentalnie czasami jej odwala zabawny filmik sabalenka nie-uczy serwisu XD,

konto usunięte

1

@ranger3120 W tym meczu z filmiku, sędzina ja upomniała żeby się nie wygłupiała a Sabelenka: ja to nie robię specjalnie, to mój problem mentalny XD ale nie mogę znaleźć filmu

2

konto usunięte

1

@Ojciec5tkidzieci https://pbs.twimg.com/media/FTPNveCXsAEBVRS?format=jpg&name=900x900 Dlatego. Lubi takiego jednego wąsacza (dyktatora) i to nie mnie xd

2

@wasacz Na szczeście tylko tutaj wyszła w miare ok, normalnie jest dużo gorzej i do tego jeszcze ten charakter ehh :P

konto usunięte

2

@adi7adi8 @takisobiektos @Mario96w @FcPortoFan1999 @mekston @michal26 1 listopada, wtorek (godziny czasu polskiego) 23.00: Iga Świątek - Daria Kasatkina

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?