La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 270 Culés

10

PO chciało likwidować węgiel, a teraz mówią, że jest go za mało. PiS nowym spotem przypomina wypowiedzi Donalda Tuska i jego ekipy--

– Zatrzymać zakup przez Polskę tego węgla (…). Musimy skończyć z tym procederem – dodawał obecny lider partii Donald Tusk.

W podobnym tonie wypowiadał się przewodniczący klubu KO Borys Budka: „Eliminować węgiel również z przemysłu”.

"Hipokryzja. To PO zamykała kopalnie, chciała likwidować węgiel i przemysł wydobywczy” – podkreśla PiS.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992

13

@Kondziubarca ze jeszcze ktoś się nabiera na to gadanie ze za PO. Za PO to się nie trzeba było martwić o opłatę ogrzewania i prądu, a jedzenie było tanie

1

@Kondziubarca Kogo normalnego obchodzi PO, kiedy to PIS rządzi od 2015?

3

@AlwaysBlaugrana @marcin62 Łyka to około 40% ludzi w tym kraju ;P

6

@AlwaysBlaugrana Mniejsza z tym co mówi PiS, ale za PO były inne czasy. Gdyby rządzili teraz, to też byłby kryzys energetyczny, bo on będzie w całej Europie.
Mieli 8 lat na wybudowanie elektrowni jądrowej, albo chociaż na podjęcie decyzji. Nie zrobili tego.

4

@Kondziubarca No niestety taka prawda.. jeśli PiS-ory wygrają kolejną kadencję,to naprawdę już całkowicie zwątpie w ten naród..

1

@Ascend przecież za po tez był kryzys w Europie. Tylko dzięki ich rządom u nas tak tego nie odczuliśmy.

0

@Kondziubarca No i ch…

0

@Kondziubarca 40% osób,.które udaje się na wybory. To jednak spora różnica ;) Idzie koło 50 % uprawnionych, a nie wszyscy mają prawa wyborcze.

1

@Kondziubarca Przecież to są brednie czystej wody i odwracanie kota ogonem od kolejnej kompromitacji rządu... Rezygnacja z ruskiego węgla czy całkowite odejście od węgla nie oznacza w żadnym wypadku tego co odwalił PiS, który bez żadnego przygotowania zatrzymał dostawy z rosji, nie odebrał nawet opłaconych już dostaw a po rezygnacji nie zakontraktowali innych źródeł i jak zerwali z ruskimi w kwietniu tak nad nowymi źródłami zaczęli pracować dopiero w wakacje, przez co jedyne co teraz mamy to jakieś gówno najgorszej jakości i błoto węglowe.
A o przemyśle wydobywczym to już w ogóle mogą zamknąć ryje, dopiero co ustalili kolejne kilkadziesiąt miliardów dotacji jednocześnie zamykając kopalnie i w styczniu wyprzedając za granicę nasze krajowe wydobycie i jak przez 2 lata na hałdach leżały nieruszone tony węgla, tak w momencie kryzysu energetycznego okazało się, że nie ma nic bo tuż przed wojną zniknęło.
A teraz będą gadać, że wina Tuska bo chciał odejścia od węgla.

0

@Tasde A kto glosowal za nalozeniem embarga na Rosyjski wegiel? Tradycyjnie Ci którzy najwiecej szczekaja ze go nie ma.

0

@marcin62 każdego normalnego powinna obchodzić PO skoro to póki co jedyna alternatywa dla PISu. Żeby później się nie okazało że po odsunięciu PISu mamy z deszczu pod rynnę.

0

@Kondziubarca
Po chciało likwidować, a PiS zlikwidował przypominam, że PiS dorywał się do władzy krzyczał, że wypowie cały ten traktat ekologiczny, a później przyklepał wszystko jak leci z Mateuszkiem na czele, który teraz obwinia Rosję i politykę UE właśnie, a sam weto Polski odwołał by ten traktat klepnąć:)

0

@Barca1992 Przyklepał, bo musiał. Co oczywiście nie tłumaczy ich z mówienia wcześniej czego innego. Jednak jesli komuś się wydaje, że będąc w UE można zanegować ich politykę energetyczną, to jest w błędzie.
Poza tym, PiS jak najbardziej chciał się temu przeciwstawić, ale nie miał możliwości politycznych, siła złego w UE jest zbyt duża.
Dopiero Putin z Ukraińcami pomogli.

« Powrót do wszystkich komentarzy