La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

0

Podobno rosyjski Posejdon opuścił bazę (łódź podwodna wyposażona w ładunku atomowe). Ciekawe czy to kolejny straszak czy dość realna groźba

3

@konrad1661 Mówiąc dokładniej to bazę opuścił Biełgorod, a Posejdon to pocisk :D

konto usunięte

2

@konrad1661 a czy to coś nadzwyczajnego? Wydaje mi się to normalne, że załoga przeprowadza ćwiczenia, przecież nie stoją w porcie cały rok.

2

@hayek Ooo, dziękuję za poprawienie błędu :D

0

@Abominacja z ruskimi to cholera wie co oni mają w głowach

4

@konrad1661 już nie siej tej propagandy strachu

0

@Janas11224 Ty żartujesz czy coś tam w głowie nie po kolei jest? Zadałem pytanie, bo nie siedzę w temacie i nie wiem czy jest to znowu zwykły straszasz czy realne zagrożenie, a ty mi wyjeżdżasz z propaganda strachu?

2

@konrad1661 to nie czytaj bzdur i nie pisz więcej takich rzeczy bo tylko straszysz ludzi takimi rzeczami.

0

@konrad1661 Znalazłem tylko informacje, że według jednej z włoskich gazet, wywiad NATO ostrzegł sojuszników o ruchach tego okrętu.

1

@konrad1661 Panie dej Pan spokój. I tak Pan nie masz na to wpływu to po co sobie zaprzątać głowę podobnymi pierdołami?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?