La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 310 Culés

39

Ludzie myślący, ze jak wróci Messi to gra będzie wyglądała jak w kilku ostatnich sezonach z Messim w składzie są jacyś ograniczeni i najwyraźniej Xaviego uważają za słabiaka.
Ostatnie sezony Barcelony z Messim wyglądały jak wyglądały, bo byli trenerzy z jednym pomysłem - granie piłek do Leo. Przecież to nie wina zawodnika, że tak to wyglądało. Większość stała i patrzyła jak jeden gra, a i tak udało się osiągać wyniki. Ciekawe co by było gdyby reszta tez wykazywała zainteresowanie?
Niektórzy oprócz jakieś „argumentu” o $$$ dają „argument” o tym, ze znowu Messi będzie blokował rozwój drużyny xD serio, musicie uważać, ze Xavi to taki sam poziom taktyczny jak Setieny, Koemany i inne Erneściaki.

3

@DaPidejpi Akurat taktycznie to cała trójka może aparat wyczyścić Valverde.

1

@DaPidejpi No nie znoszę EV ale Xavi jak na razie dla mnie EV do szuflady taktycznie nie chowa.

1

@Gall Twierdzisz, że klepanie piłki po obronie i czekanie na przebłyski Messiego jest dobrą taktyką?

1

@aezakmi123 Twierdze że EV w poprzednich klubach pokazał że z taktyką nie jest na bakier, miał też parę wybitnych spotkań gdzie zjadł rywali jak z Realem bez Messiego.

0

@Gall Jedyna taktyczna rzecz, którą EV potrafił ogarnąć była gra w obronie, fakt miał on parę meczów, gdzie drużyna świetnie sobie radziła w ofensywie tak jak ten wspomniany przez Ciebie mecz z Realem, ale większość meczów opierała się na przetrzymywaniu piłki, z którego nic nie wynikało. Czasami człowiek czuł się zanudzony wręcz oglądaniem jego piłki, co nie zmienia faktu, że rezultaty były. Nie mam nic do EV, żeby nie było bo gdyby nie porażki w LM to pewnie zupełnie inaczej zostałby zapamiętany ale jego taktyka nie powalała efektownością a tego w Barcelonie kibice oczekują.

0

@aezakmi123 Jak wyżej nie przepadam za nim i obrzydził mi piłkę ale Xavi nie pokazał aż tak dużo by pisać że EV przy nim to jakiś leszcz, gość prawie zaliczył sezon bez porażki.

0

@Gall Ale też weźmy pod uwagę jaki skład miał EV a jaki ma Xavi. EV miał doświadczony skład z Messim na czele a Xavi ma zgraję młodziaków na czele z Lewandowskim a na ten moment idzie mu bardzo dobrze, ale wiadomo, oceniać będziemy na koniec sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy