O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1516
  • Liczba komentarzy 91
  • Polecenia 201

Komentarze

0

@Gall Ale też weźmy pod uwagę jaki skład miał EV a jaki ma Xavi. EV miał doświadczony skład z Messim na czele a Xavi ma zgraję młodziaków na czele z Lewandowskim a na ten moment idzie mu bardzo dobrze, ale wiadomo, oceniać będziemy na koniec sezonu.

0

@Gall Jedyna taktyczna rzecz, którą EV potrafił ogarnąć była gra w obronie, fakt miał on parę meczów, gdzie drużyna świetnie sobie radziła w ofensywie tak jak ten wspomniany przez Ciebie mecz z Realem, ale większość meczów opierała się na przetrzymywaniu piłki, z którego nic nie wynikało. Czasami człowiek czuł się zanudzony wręcz oglądaniem jego piłki, co nie zmienia faktu, że rezultaty były. Nie mam nic do EV, żeby nie było bo gdyby nie porażki w LM to pewnie zupełnie inaczej zostałby zapamiętany ale jego taktyka nie powalała efektownością a tego w Barcelonie kibice oczekują.

0

@Lionel_Messi10 Chyba bardziej chodzi o to, że przyjdzie za darmo a nie, że będzie grał za darmo

1

@Gall Twierdzisz, że klepanie piłki po obronie i czekanie na przebłyski Messiego jest dobrą taktyką?

0

Glik druga bramkę zawalił, w pierwszej spóźniony a przy drugiej złe wyprowadzenie piłki

Zobacz wszystkie

80

Thibaut Courtois: "Całowanie herbu Realu Madryt? Byłem wtedy dzieckiem, dopiero teraz zrozumiałem że moje serce zawsze należało do Atletico, chce tam wrócić najszybciej jak tylko to możliwe."

17

Na ten moment tym gorszym de jogniem jest Frenkie i nie wiem czy mam się z tego śmiać czy raczej smucić

16

Mam wrażenie, że Umtiti po takiej przerwie lepiej by się spisywał w obronie niż Lenglet, którego gra ostatnio to PORAŻKA

8

Błagam niech on zostanie. Jako jeden z niewielu zostawia serducho na boisku i zapiepsza mimo swojego wieku. Może na pierwszy skład się nie załapuje, ale może być cennym zmiennikiem, który może zmienić losy spotkania.

7

Grosik tak krzyczy, że go po drugiej stronie rzędu słychać xd