La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

58

Psycholog szkolny okazał się qrfą z onlyfansa zarabiającą dupą na życie, została zwolniona ze stanowiska (i słusznie), a widzę, że spora część osób atakuje szkołę, że przecież życie prywatne to co innego niż praca. Nie no, hit, żyjemy w tak spier**lonym społeczeństwie i jest coraz gorzej. Niedługo policjant będzie sobie z gangusami pił piwko, ale będzie po pracy więc co w tym złego? Laska podobno dodatkowo była transoszołomem i chciała nakłaniać dzieciaki do bycia trans i tak dalej. Co za czasy by żyć. :D

26

@kuz
Jak policjant po służbie nie pije z gangusami, to nie wie, co się na mieście dzieje.

21

@kuz haha nie słyszałem. Niezłe jaja. Tak samo jak ta gówniara co teraz jest wzorem dla dzieciaków:D bo przecież każdy popełnia błędy - żałosny argument i narracja w przypadku świecenia dupskiem w necie.
W moich czasach błąd to było palenie szlugów albo jakiś głupi, gówniarski wybryk ale nie świadoma prostytucja:D

41

@kuz Mnie to bawi, że obecnie ku*wienie się za hajs ubiera się w ładne słówka, tłumaczy że to zwykła praca, sposób na życie. Dla mnie te wszystkie baseniary z Twitcha, prostytutki z of nie różnią się niczym od tych do stoją na ulicy.

4

@Awtameok_Klana Według mnie psycholog powinien uczyć młodzież i dawać przykład, żeby po ukończeniu edukacji nie zarabiali sprzedając dupę w sieci tylko w normalnej pracy. Pewne zawody wiążą się z pewną odpowiedzialnością i niestety w życiu prywatnym też trzeba zachować pewne standardy. Przykład? Premier Norwegii, babka tylko poimprezowała ze znajomymi i już aferę jej zrobili.

13

@kuz to oczywiście okropne, natomiast potrzebujemy dowodów w postaci zdjęć.

2

@kuz podobno też trudniła się nierządem

0

@PawkoFCB To jest osobą zdrowa psychicznie, to jest życzliwość, serdeczność.
Szanuje

0

@kuz
Trochę się zgubiłem.

Psycholog szkolna zarabia na onlyfans (nie wiem co to jest) - to jest złe.

Premier państwa, który nie przekazał uprawnień wicepremierowi, chodzi co tydzień na imprezy i pije - to jest dobrze.

Taki jest sens?
.

6

@Awtameok_Klana Mimo, że nie szanuje premier Finlandii, to jest jednak w tych obu przypadkach nieco różnicy, ale jeśli ich nie dostrzegasz, to nie ma sensu Ci tłumaczyć

0

@Medium
Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć różnicy, to moim zdaniem jej nie ma.

9

@kuz no typowe Julewactwo, które teraz będzie zalewać kolejne zawody po skończeniu jakiegoś gównokierunku.
Juleczka rozpuszczona przez rodziców, wytatuowana, jarająca, chlająca i sprzedająca swoje ciało będzie w szkole uczyć dzieci jak mają wyrosnąć na normalnych ludzi. Ciężkie czasy czekają to społeczeństwo. Ale oczywiście nie można powiedzieć, że to coś złego bo przecież powierzchowność i zachowanie w życiu prywatnym nie mają żadnego, ale to żadnego wpływu na kompetencje. Tylko czekać z trwogą ile dzieci odwali samobója bo im taka Juleczka będzie ryła banie, zachęcała do blantów i urwienia się albo wmawiała niezgodność płci.

0

@kuz z tym Policjantem to nie trafiłeś, on w zasadzie jest cały czas na służbie.

0

@Medium na prawym wygląda jakby miała brodę i wąsy xd

3

@Awtameok_Klana To śmiało, zapisuj córkę do tej pani psycholog na prywatne sesje. Za parę lat też będziesz mógł znaleźć cennik usług, jakie świadczy na wizytach domowych. Pani wzorzec spokojnie jej wskaże drogę życiową.

Żeby porównywać imprezowanie z prostytucją i sprzedawaniem nagich zdjęć/porno, no hit. XD

0

@WilliamTheBloody
Wpadłeś w pułapkę wąskiego myślenia. Dla mnie obie sprawy są równie złe. Natomiast @kuz nie wyjaśnił, czy pani psycholog jest zła, a pani premier dobra.

1

@kuz Powinni teraz zaprotestować wszyscy ci, którzy niedawno sprzeciwiali się lepszym zarobkom nauczycieli. Oni też sobie przecież mogą dorobić w czasie wolnym :)

Są zawody, od których wymaga się więcej. A może w zasadzie od każdego wymaga się więcej, wszak człowiek nie znosi hipokryzji i skrytykuje np. sprzedawcę niestosującego polecanego przez siebie produktu. Udawanie, że praca to jest coś odrębnego od życia i te dwie rzeczy nie mogą się łączyć jest w sumie niezwykle ironicznie, bo większość z nas spędzi w wieku produkcyjnym około 50% życia pracując.

Pozostaje wymagać i dawać z siebie to co najlepsze. Wiatr w końcu powieje w drugą stronę i ludzie odrzucą takie odpały.

0

@Awtameok_Klana stawiasz na równi imprezę alkoholowa z prostytucja ?

0

@kuz
Podobno ?
Wiec nie pisz bzdur !!

0

@Zacny
Nie każdy musi być premierem. Jak bierzesz na siebie odpowiedzialność za losy kraju, to nie masz czasu na dzikie imprezy. Bo niestety katastrofy zawsze mogą się zdarzyć.

W czasie afery z panią premier, tamtejsza prasa przypomniała zatonięcie promu. W tamtym czasie, premier akurat wrócił do domu ze spotkania unijnego w Brukseli. O pierwszej w nocy położył się spać, a dwie godziny później był już w biurze i podejmował decyzje.

0

@Awtameok_Klana Najwyraźniej ona ma specjalistów, którzy ogarną akcje ratunkowa promu lepiej niż ona sama. Dzikie imprezy? Napisz mi proszę ile wypiła na tej imprezie? Zataczała się? Bełkotała? Miała zerwany film? Czy dla ciebie „dziki” taniec to zło stawiane na równi z prostytucja?

0

@Zacny
Problem polega na tym, że to nie jest jej pierwsza impreza.
Ile ona pija? Nie wiem.
Jeśli Finowie to akceptują, to jest ich sprawa.
U nas Kwaśniewski ma już "łatę" do końca życia. A więc społeczeństwo polskie nie akceptuje pewnych zachowań.

0

@Awtameok_Klana Aha… czyli nie wiesz ile wypiła i w jakim była stanie, ale stawiasz ja na równi z prostytutkami… trochę to przykre i strasznie słabe… polskie społeczeństwo wybrało i nadal głosuje na patologicznych kłamców i złodziei, wiec jest słabym wyznacznikiem moralnym…

0

@Zacny
W jakim była stanie to było widać. I najgorsze jest to, że to nie był jednostkowy przypadek. Ona chodzi regularnie na balangi.. Ale, to jest sprawa Finów, że akceptują taką kobietę na funkcji premiera.

0

@Awtameok_Klana w jakim? przecież nie byłeś mi w stanie odpisać ile wypiła…nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale do tańców nawet tych „dzikich” alkohol jest zbędny…regularnie? W sensie, ze co tydzień? Co dwa dni?…nie wiem stary, może napisz wprost ze taki taniec dla ciebie to, to samo co prostytucja albo wolisz jak tańczą faceci i zamknijmy ten temat

0

@Zacny
Nie rozumiem, czym się ekscytujesz. Jak masz małą wiedzę na ten temat, to poczytaj. W dzisiejszym świecie, jest to banalnie proste. EOT.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?