La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

2

Łukaszenka POTWIERDZA wyposażenie samolotów w BROŃ JĄDROWĄ! ZWRÓCIŁ SIĘ DO POLAKÓW
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @lucas/catalan @Colon
Myślicie że jest się czego bać?
https://www.youtube.com/watch?v=Ein7vSRvZJw
tu macie filmik

0

@LeoMessi1994 Nie się w dupę cmoknie

6

@LeoMessi1994 Nie ma, kartoflany balansujący na granicy Rosji i UE książę straszy i gada żeby pogadać. Zdaje sobie sprawę że taki samolot wlatujący w przestrzeń powietrzną kraju NATO oznacza zestrzelenie takiego samolotu i zrobienie z Mińska pola do sadzenia ziemniaków ;)

0

@LeoMessi1994 Ja tam mam wywalone jądra na tego dyrektora kołchozu.

0

@LeoMessi1994 Przecież on jest całkowicie zależny od Rosji. Gdyby nie Putin, to Łukaszenka nie byłby już dyktatorem. To właśnie armia rosyjska jest gwarancją, że tam nie dojdzie do przewrotu. Ale żeby nie było, on się boi Europy i Nato. Dlatego nie wszedł na ukrainę. No i boi się też buntu we własnej armii. Chyba tylko jednostki specjalne są po jego stronie. Także gość nic nie zrobi, bo to by oznaczało śmierć jego i całej rodziny. A on przecież szykuje syna do przejęcia władzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy