La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

9

Dzisiaj zaczyna się Gamescom, czyli kolejne targi gier z zapowiedziami etc.
Relację online można oglądać na Twitchu, czy YouTube.

Zostaną pokazane takie gry jak m.in.:
- Hogwarts Legacy
- The Callisto Protocol
- The Outlast Trials
- Gotham Knights
- dodatek do Dying Light 2



@Jakchcesz @masq @Fenyx @clyde @NeKenI @eydeem @MesQueUnClub_87

2

@macio_944 Oczywiście najbardziej mnie intryguje Hogwart Legacy i Gotham Knights ♥ chociaż to The Callisto też może być dobre :)

2

@macio_944 oznaczaj mnie
Druga sprawa że Hogwart 2023 i bardzo mi przykro z tego powodu
Chłopak siostry pracuje przy Gotham.

0

@macio_944 Do DL2 już zbliża się DLC, a o Cyberpunku wciąż cisza. :c

konto usunięte

0

@macio_944 Coś kojarze, że była też mowa o DLC Cyberpunka. Coś wiesz o tym czy zwykła plota?

1

@marcin62 @eydeem Napisali, że będą na Gamescomie, ale nic nie pokażą. Cóż, trzeba czekać chyba na wrzesień, bo wtedy będzie premiera Cyberpunk Edgerunners, więc będzie się to spinać z kampanią marketingową + pierwszych informacjach o DLC.


konto usunięte

3

@macio_944 Przyjąłbym DLC, ale bardziej czekam chyba na next-gena Wiedźmina. Chociaż boję się, że już mam za wysokie oczekiwania i skończy się na tym, że różnica w grafice będzie niewielka. Ale kolejnej przygody z Geraltem i tak nie odmówię

1

@macio_944 czekam na Hogwarts bo DL2 mnie zawiódł więc raczej do tej gry nie wrócę. :D

1

@macio_944 ale bym chciał duże DLC do Cyberpunka :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?