La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

42

Zaorane.



@Pawel13sz @leviOsa @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @PatrychoO @Messibestplayerintheworld @arasz1819 @Kapitan hawk

10

@Lionel_Messi10 Propaganda Ronaldo wciska nam wszystkim kit? Nowe, nie znałem.

konto usunięte

6

@Lionel_Messi10 ostatni punkt(rejection-odmowa) u Cristiano:D. Leo tego nie pobije

1

@Lionel_Messi10 Nie rozumiem.... nie no wiem bo by się narracja nie zgadzała, dlaczego nie porównujecie ich latami tylko sezonami, skoro jeden jest starszy i każdy rok w tym wieku robi kolosalną różnicę.

Już ci podaje co robił w wieku Messiego
Games 44
Goals 36
Asists 4
Thropies 2

Już nie wygląda na takie zaoranie.

1

@Gall A czemu mam sezonami nie porównywać? Bo Ty tak mówisz, śmieszny jesteś koleś, Leo i tak go bije tego drewniaka na głowę przez całokształt kariery. Tyle w temacie.

Przedstawiłem statystyki z tego roku, skończył sie Penaldus.

0

@Lionel_Messi10 No śmieszny raczej ty, mnie kompleks CR nie trapi dzień w dzień.
Wcale mnie nie musisz słuchać tylko porównanie pokazuje poziom manipulacji, jakbym porównał Messiego z kimś młodszym to pierwszy byś wył że niesprawiedliwe albo że to nie ta pozycja.

0

@Gall Ja kompleksu nie mam, 2022 rok jest Leo Messiego i możesz sobie pogadać z moją nogą że tak nie jest.

A 2022 jeszcze sie nie skończył, więc statystyki Leo jeszcze wyśrubuje w górę.

0

@Lionel_Messi10 No pewnie że nie masz jakbyś miał to w swoich wrzutkach oznaczał byś swoich akolitów a nie czekaj ty tak robisz ....

Widzisz i tu jest twój problem, ja nigdzie nie napisałem że to nie jest jego rok, czy że CR jest lepszy to ty to w swoich postach do mnie piszesz albo próbujesz wpleść że tak twierdziłem i stawiasz się w roli obrońcy.

No ja nie rozmawiam z nogami ludzi ani nikt z mojego otoczenia.

0

@Gall Odpowiadam Ci tak bo mnie zaczepiłeś i gadasz jak mam porównywać, będę porównywał jak będę chciał i nic Ci do tego :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?