La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1283 Culés

0

Czyli wychodzi na to że Depay zwolni budżet na Kounde i wszyscy będą szczęśliwi

0

@Seledynowy
Ten pan twierdzi coś takiego, ale nie wiem czy te liczby są prawdziwe.


konto usunięte

3

@Pawel13sz wątpię. Chyba nie ma już u nas zasady 1/3 czy 1/4. Kounde ma pensje około 6-8 mln. Tyle trzeba zwolnić, żeby go zarejestrować.

0

@pioz123 Myślisz, że odejście Depaya wystarczy ?

konto usunięte

2

@Pawel13sz Pedro Morata to farmazon.

0

@Emhyr @pioz123 Myślicie, że Frenkie zostanie ?

konto usunięte

1

@Pawel13sz Nie. Uważam że ostatecznie odejdzie ale nie zaraz tylko w ostatnim dniu okienka jak Griezmann.

0

@Emhyr A co z Bernardo twoim zdaniem ? Przyjdzie przed odejściem De Jonga, czy w ogóle nie przyjdzie ?

konto usunięte

0

@pioz123 6-8 ale netto

konto usunięte

1

@Pawel13sz to i ewentualnie zejście z pensji Pique. A Frenkie moim zdaniem odejdzie ale jeszcze trochę to potrwa.

@forest no tak. Depay pewnie ma niewiele mniej albo podobnie. Więc jak zwolni miejsce to wskoczy Kounde.

konto usunięte

0

@Pawel13sz Nie mam zdania tutaj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?