O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4018
  • Liczba komentarzy 1310
  • Polecenia 1815

Komentarze

0

@MesQueUnClub96 przy remisie 0:0 też możemy przegrać 0:3

0

@FcPortoFan1999 remis 0:0 lepszy

2

@bartas97 tak Wystarczy

0

@Bobo25 Włosi muszą stracić punkty z Czechami i Niemcami

0

@Emhyr Powinniśmy więcej strzelać na bramkę. Zajebiście elektryczny jest ten gość

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

69

Ronald, witamy w FC Barcelona!, ciekawe czy prędzej osiwiejesz jak LE czy wyłysiejesz jak Pep. Setien się zabezpieczył, osiwiał zanim tutaj przyszedł.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

35

"Zawsze staram się przekładać piłkę na lepszą nogę." to chyba zmyłka, następnym razem nie przełozy i walnie golazoo z lewej ;)