O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3652
  • Liczba komentarzy 1050
  • Polecenia 1547

Komentarze

1

@KrystianR Pique się nie podporządkuje? Pique to najbardziej inteligentny z naszych zawodników. W sumie to już coś pomiędzy piłkarzem a prezesem klubu. Sam mówił, ze kariere zakończy w FCB, a zakończy wtedy, gdy nie będzie podstawowym zawodnikiem. kto jak kto, ale on fochów nie będzie stroił.

1

@sokot Lenglet i Mats jeszcze czyli 4 defensywnych

0

@Khajio podniesiona noga oznacza, że podczas wślizgu podeszwa stopy nie jest skierowana w dół tylko do przodu. sklejoną z murawą to on miał łydk/kostkę a korkami jechał dalej do przodu


8

@david89 real to dla szejków nawet krzyż z herbu usunął

11

@creativeopinion tak, bo szejk chciał się tylko napić kawy z Laportą. oni chcieli ubić jakiś biznes a Laporta nie miał na to ochoty i właśnie jakby tam pojechał to by było, ze szejki go potraktowały jak dziewczynę na telefon. ogarnij się.

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

69

Ronald, witamy w FC Barcelona!, ciekawe czy prędzej osiwiejesz jak LE czy wyłysiejesz jak Pep. Setien się zabezpieczył, osiwiał zanim tutaj przyszedł.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

27

Takiego mema właśnie popełniłem

https://i.imgflip.com/5k0rr5.jpg