O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3854
  • Liczba komentarzy 1171
  • Polecenia 1692

Komentarze

1

Czy ktoś z szanownej @redakcja mógłby uderzyć do odpowiedniej osoby żeby poprawiła favicon? W tej chwili jest w bardzo słabej rozdzielczości i na mobilnych przegladarkach po dodaniu skrótu bardzo słabo to wygląda.

0

@cescblaugrana95 niewolnik będzie grzecznie pracował jak mu kontrakt przedłużą

0

@pluszek on w Niemczech nigdy nie był popularny, niemcy interesują sie tylko swoimi graczami

0

@Volley a czytałeś ten artykuł w forbes? gdzie tam jest napisane ze nazario jest multimilionerem? to jak hiszpańska prasa przerobiła ten artykuł to jest właśnie dziennikarska kaczka

Zobacz wszystkie

70

Nie ma żadnych tatuaży, w mediach nie słychać o jego ślubie ani czy wogóle ma jakąś dziewczynę i czy ma przynajmniej duży biust albo ile w biodrach, nie reklamuje żadnego szamponu ani żadnych majtek, a jesli reklamuje to jakieś tylko regionalne produkty z katalońskiej biedronki, jego fryzjer jest nudziarzem i nie proponuje mu żadnego irokeza na ważne mecze, nie zaadoptował żadnego dziecka z Afryki, nie pobił nigdy żadnego paparazzi, jeździ zawsze z dozwolona prędkością, nie nagrywa pornosów z kolegami... więc ja się pytam, jak może go ktoś wogóle w tej UEFA zauważyć?? wszystko wina Busiego.

69

Ronald, witamy w FC Barcelona!, ciekawe czy prędzej osiwiejesz jak LE czy wyłysiejesz jak Pep. Setien się zabezpieczył, osiwiał zanim tutaj przyszedł.

45

Podkreślam, real nie lubi rozmawiać o sędziach.

39

Wstyd żeby taki serwis jak FCBarca.com wprowadzał w mobilnej wersji strony reklamy i metody ich wyświetlania znane mi do tej pory wyłącznie ze stron podejrzanego pochodzenia. Reklamy otwierają nowe zakładki, wibrują, nie da się ich wyłączyć ani cofnąć. To chyba nie przystoi.

35

"Zawsze staram się przekładać piłkę na lepszą nogę." to chyba zmyłka, następnym razem nie przełozy i walnie golazoo z lewej ;)