La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

konto usunięte

1

To kogo bierzemy?

konto usunięte

0

@Emhyr nie ten poziom.

konto usunięte

8

@AdiKingu96 Skriniar to nie ten poziom?

0

@Emhyr Skriniar fajny grajek,ale zaraz odejdzie pewnie

0

@Emhyr Z tych większych to Mahrez jeszcze chyba. Oczywiście nie zapominamy o Leo.
Edit. Chyba przedłużył

3

@Emhyr Gaye i Gundogana bym chętnie zobaczył na 2-3 lata

1

@Emhyr Moukoko fan Barcy.

0

@Emhyr Sporo tego, trudno się zdecydować. Pewnie Martinez u nas wyląduje, chociaż można by z tej listy chcieć połowę. W pomocy mamy ścisk, jeśli dojdzie Silva.


10

@AdiKingu96 Skriniar i Gaya nie ten poziom? Dobry żart, z miejsca byliby wartością dodaną. Tielemans byłby świetnym uzupełnieniem składu, tak samo Inigo Martinez, który jest jednym z najlepszych obrońców w LaLidze. Moukoko cały czas ogromny potencjał, mógłby dołączyć do rezerw.

0

@Emhyr Gaya i Grimaldo za Albe i Alonso, Inigo za Pique i Moukoko tak o?

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Ja jestem fanem Tielemansa ale nie wiem czy przypadkiem nie zszedł z poziomem bo kiedyś był lepszy

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Moukoko odmawia nowego kontraktu, bo chce grać w Bundeslidze. W życiu nie zgodzi się na grę w drugiej/trzeciej lidze czy na wypożyczenie gdziekolwiek.

0

@Emhyr Moukoko to taki kot w fmie, że głowa mała, ciekawe czy w rzeczywistości też jest takim talentem.

0

@Marcin91fcb Kupili dwóch dobrych napastników więc to trochę sugeruje że aż tak wspaniale nie jest.

0

@ViscaBarca123 Ale on dalej sobie nie radzi czy coś ruszyło w jego karierze? Co tam słychać u Endricka z Brazylii?

0

@Marcin91fcb Racja ma potencjał -10 czyli losowy od 170-200 a 200 to max i chyba tylko Messi tyle miał w historii FMów. Ciekawostką jest to, że w nowym Fmie Moriba też ma -10 :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: