La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

konto usunięte

4

Nikt się nie spodziewał, że w Belgii tak szybko się odbuduje.


0

@Khajio Gość zagra wszędzie oprócz, środka obrony i na bramce. Pep kocha takich graczy.

1

@Khajio biorąc pod uwagę wiek Alby i profil Sergiego sami powinniśmy o niego powalczyć. Chyba, że klub na tyle wierzy w Balde, że nie widzi sensu sprowadzania drugiego bardzo perspektywicznego zawodnika na ta pozycje, ale który dalej musi się rozwijać.

0

@ViscaelBarca2007 klub wierzy w Marcosa Alonso

0

@Khajio Kompletnie nie rozumiem Barcelony, jeśli chodzi o pozycję LO.
Cucurella uciekł, trudno, teraz jest za drogi. Po Sergio Gomeza moglibyśmy jak najbardziej ruszyć. Zamiast tego klub walczy o paralityka Alonso, a opcją rezerwową jest madrycki piesek Reguilon.

0

@Khajio Tak czy siak jest to duże ryzyko. Gość w lepszej lidze doświadczenia nie ma. Belgia to jednak.....Belgia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?