La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

33

Jeśli myślicie, że my trzymamy kciuki za transfer Lewego to pomyślcie sobie o klubach, w których grał Lewy xD
Przecież taki Znicz Pruszków za swoje "prawa przy kolejnych transferach", to może na 5 lat opłacić cały swój obecny skład xD
O jeszcze niżej grających klubach nie wspominam.
Nawet dla Lecha będzie to zastrzyk gotówki

18

@michal26 w Zniczu to będzie chlane przez miesiąc.

konto usunięte

3

@michal26 Varsovia już zaciera ręce.

konto usunięte

1

@michal26 No myślę że tu bardziej cieszą się polskie kluby niż sam Bayern tak szczerze dla nich ta kasa to jak wygranie w totolotka

konto usunięte

0

@michal26 nawet dla Lecha ? To z Lecha wypłynął na szerokie wody więc powinni dostać najwięcej . A pomysl jak bardzo załamani są kibice Realu ( Ci z Polski )

0

@D10SLEO @tristan87 @Emhyr no też myślę, że te polskie kluby to cieszą się fest. Dla nich łącznie coś koło 10 milionów euro pójdzie, czyli prawie 50 milionów złotych przy dzisiejszym kursie. Przecież to jest niepojęte xD

0

@Barca1922 nie pamiętam ile tam ma Lech.

konto usunięte

0

@Barca1922 Nawet Legia coś dostanie.

konto usunięte

0

@michal26 Lech najwięcej 250 k

konto usunięte

0

@tristan87 tak ale to akurat absurd . Przecież oni powiedzieli że jest za słaby na 7egie

0

@Barca1922 no...nie wiem. Tam grube procenty idą

0

@michal26 Cieszyć się na pewno cieszą, ba pewnie nawet już planują jak zmarnotrawić tą kasę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?