- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1955 Culés
Gorące dyskusje
LAMC_10
23
Nic dodać, nic ująć. Leo poprowadź Albicelestes po puchar Mistrzów... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
michal26
30
W ogóle jeden z największych mitów, jaki się narodził ostatnio to to, że liga arabska jest... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Arkon
4
Tu napiszę, bo jakoś nie chce mi się z @draxidox dyskutować w tamtym temacie. Jakim trzeba być... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1955 Culés
0
Co chwilę artykuły że pociąg śmiertelnie potrącił człowieka ,według was odwaga wejść pod pociąg czy słabość ?
8
@gumaz Oczywiście że słabość. Każda próba samobójcza to jest słabość.
2
@gumaz głupota, a nie słabość
1
@gumaz trzeba mieć odwagę żeby się zabić
15
@QAnon Trzeba mieć odwagę żeby skrupulatnie wychodzić z takich problemów. Uciekanie się do samobójstw to tchórzostwo i duża słabość.
1
@msmsms ale trzeba mieć też odwagę żeby pod ten pociąg wskoczyć
3
@gumaz Nie jest to ani odwaga ani słabość
La Rambla to zawsze zadziwi, ludzie z różnorakimi zaburzeniami psychicznymi są tchórzami albo prezentuja odwage xD
4
@msmsms A jak jest nieuleczalnie chory i rehabilitacja nic nie daje to też tchórzostwo?
0
@gumaz Na moje głupota, bo musiałbym czekać w pociągu. Niech sobie skoczy z balkonu czy coś, a nie tamuje ruch na kilka godzin.
4
@msmsms najłatwiej jest oceniać nie mając takich problemów i nie będąc w sytuacji takiego samobójcy. Jakie to płytkie
0
@msmsms jeżeli jesteś zdolny zabić się to jesteś zdolny do wszystkiego
1
@jeyx77x Niekoniecznie... sprawdź sobie choroby, które wpływają np. na ruch.
0
@rk @jeyx77x Wg mnie to jasno wskazuje na to że nie radzisz sobie ze swoimi problemami i idziesz na łatwiznę, próbując się zabić. Sztuką jest skrupulatne wychodzenie z problemu i stawanie na nogi. Tacy zasługują wg mnie na podziw, a nie ci co wybierają ostrą żyletkę, prochy albo twarde lądowanie z 10 piętra.
0
@ranger3120 i wywołać potencjalna katastrofę w transporcie i traumę u Bogu ducha winnego maszynisty. Samolubne podejście
0
@msmsms samobójstwo to nie tchórzostwo, a skutek ciężkiej choroby, jaką jest depresja.