La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 427 Culés

12

A później będą pouczać innych odnośnie moralności:


@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26

16

@Kgorecki2500 Panie Polaczku, Pana dotyczy praworządność i solidarność, nas już nie. A później multum baranów z La Rambli broni tego co te kraje nakazują Polsce.

1

@Kgorecki2500 no tak, lepiej żeby zadusili gospodarkę i zamrozili ludzi w zimie. Na pewno nie skończyłoby się to ogromnymi protestami i wybraniem rządu, który kupiłby gaz.

14

@Abominacja Oh ukryty fan Gazpromu i wesołego Władka z Kremla? Odsłoniłeś się troszkę...

10

@Abominacja Już widzę, jak Rosja odcina się od dużej części zarobków. Poza tym do zimy jeszcze daleka droga.

0

@Kurkmen A co te kraje nakazują Polsce? Coś mnie ominęło? XD Każdy kraj ma możliwość podjęcia decyzji w kwestii importowania gazu z Rosji więc co do tego ma kwestia praworządności w Polsce?

5

@Abominacja szkoda, że u nas nikt nie myśli o gospodarce

1

@Kozinho. Panie...
P. Glapiński mówił, że w Polsce mamy cud gospodarczy oraz o tym, że świat chce od nas pożyczać pieniądze :D

0

@Kozinho. Bo polska jest w zupełnie innej sytuacji niż Niemcy? My mieliśmy w tym roku zakończyć kontrakt z Gazpromem, a Niemcy są kompletnie uzależnione od rosyjskiego gazu.

2

@mysqlav nakazują nam zakazać wybierania sędziów przez polityków, bo u nas demokracja "młoda". U nich stara więc mogą

3

@Abominacja jest w innej bo u nas myślą a Niemcy kupione przez Putina. Spytaj się Ukraińców co myślą o naszych zachodnich sasiadach. Jak im dziękowali za chełmy czy NRDowski sprzet

0

@Kgorecki2500 oni są uzależnieni od Ruskich. Nie moga od tak się odciąć

0

@endriuuu2 sugerujesz, że współpraca Niemiec z Rosją była głupia z geopolitycznego punktu widzenia? Oni w przeciwieństwie do Polski nie muszą się obawiać Rosji.

3

@Kgorecki2500 Każdy kraj robi dobrze dla siebie jak widać(niby spoko ale w obecnej sytuacji to jest granie z mordercami), z taką Unią to daleko nie zajedziemy... to rypnie.

2

@Kgorecki2500 Oto Niemcy. Miejmy na uwadze prowadzone przez nich interesy z rosyjskimi politykami (kontynuacja budowy gazociagu Nord - Stream 2, wszystko juz po inwazji Rosjan na wschodzie Ukrainy,2014 rok, wiedzieli wowczas jaki to agresywnie nastawiony kraj ). Obecna blokada tej inwestycji nie zmieni mojej opinii o Niemcach, gdyz jest to leczenie choroby, a nie jej zabobieganie ( jako chorobe postrzegam wojne ).

konto usunięte

2

@Abominacja Uzależnianie się w takim stopniu od jednego państwa jeśli chodzi o energię to jest głupota. Tak samo z innymi kluczowymi płaszczyznami jak zboże np

0

@endriuuu2 Kolejny post z cyklu nie znam się ale się wypowiem. Współczuje Ci słuchania ministra zero i jego elity prawniczej. Magistrowie prawa uznali się mądrzejszymi od autorytetow prawnych xD

2

@mysqlav współczuć to można osobom które uważają że to super że sędziego można ukarać tylko jeśli jego koledzy na to pozwolą. Bronicie tej mafii a oni kradną i zabijają oddalając się z nadzieją że nikt nie widział.
Niemal niczym nie różni się wybór proponowany przez pisiorow od niektórych zachodnich, w tym Niemiec.

2

@Abominacja była głupia.
Każdy musi się obawiać Rosji. To kraj nieobliczalny i rykoszetem obecnie dostają od nich wszyscy w Europie.

0

@endriuuu2 Widzę, ze nie ma sensu z Tobą dyskutować. To zdanie to kompletna odklejka albo przestań pic od rana.

2

@mysqlav gdzieś napisalem nieprawdę? Może jednak spróbujesz mnie przekonać? Poproszę

0

@Abominacja zobaczymy ile będzie nas kosztować ten norweski i hamerykański gaz w sezonie grzewczym :P

« Powrót do wszystkich komentarzy