- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
49
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
23
Chciałbym kiedyś przeczytać sensowna i przemyślaną krytykę de Jonga, a nie powtarzane slogany niemal kopiuj-wklej. Nieregularny... a kto w Barcy ostatnich sezonów jest regularny? De Jong trafił na taki, a nie inny okres. Poza Messim wszyscy byli nieregularni. La Bamba chciała wyrzucenia Suareza, bo nieregularny, Busiego, bo nieregularny, a przecież nawet Pedri był kwestionowany, bo "eksperci" nic nadzwyczajnego w nim nie widzieli. Kulą Frankiego była jego cena i zarobki, które to idą na konto tylko i wyłącznie imbecyla Bartomeu. Poza minusem finansowym, była to dodatkowa presja na samym piłkarzu. Kiedys wklejałem wypowiedz kogoś z Ajaxu, że liczyli na połowę tej ceny za Frankiego na początku. Ale Pana Batomeu i jego ekipę było stać nie negocjować, a ceny brać z transfermarkt.
0
@arasz1819 ,,a kto w Barcy ostatnich sezonów jest regularny?'' MATS, co rok te same babole i błędy.
3
@arasz1819 Prawda jest taka, że odkąd jest FDJ nie mamy trenera z prawdziwego zdarzenia(Nie liczę Xaviego jest za krótko) Oprócz Pedriego to tak naprawdę od 2018r. nie było zawodnika, który bym powiedział, że jakoś wybitnie się u nas zaaklimatyzował.
3
@arasz1819 Merytoryczna krytyka - w każdym meczu zalicza conajmniej 3 akcje gdzie traci piłkę po jakimś bezsensownym podaniu, zatrzymuje się, gest rozczarowania przez 10 sekund a przeciwnicy idą z kontrą. Już nawet komentatorzy angielscy La Ligi to zauważyli i w każdym meczu mówią że to juz jest czysty brak profesjonalizmu z jego strony.
0
@hayek Fati, Gavi, Araujo.
0
@michal26 Fati nie gra regularnie blisko od dwóch lat. Gavi i Araujo to trochę casus FDJ. Przy czym najstabilniejszy z nich jest Urugwajczyk, ale potrafi odwalić strasznego babola co jakiś czas(ost. mecz)