La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

konto usunięte

1

KOSZYK 1: Katar***, Brazylia, Belgia, Francja, Argentyna, Anglia, Hiszpania, Portugalia
KOSZYK 2: Holandia, Niemcy, Dania, Meksyk*, USA*, Szwajcaria, Urugwaj, Chorwacja.
KOSZYK 3: Japonia, Senegal, Iran, Serbia, Maroko, Polska, Korea Południowa, Tunezja*
KOSZYK 4: Kanada, Algieria*, Ekwador, Arabia Saudyjska, Walia**, Peru*, Kostaryka*,Ghana
* wciąż grają w eliminacjach
** ewentualnie Szkocja lub Ukraina; baraże w czerwcu skutkują przydziałem do 4. koszyka
*** gospodarz MŚ przydzielany jest do pierwszego koszyka

Ten kto dostanie Katar może liczyć na najłatwiejszą grupę i swoją drogą śmieszne że są w pierwszym koszyku. Nasz koszyk za to potężny :D

Brazylia, Chorwacja, Polska, Ghana tak to widzę

2

@Emhyr Argentyna, Niemcy, Polska, Ekwador :)

0

@Emhyr Hiszpania, Meksyk, Polska, Arabia tak bym to widział :P

konto usunięte

1

@macio_944 Ecuadooor :D

0

@Emhyr Australia jeszcze zagra w barażach.

0

@Emhyr Brazylia, Niemcy, Polska i Kanada. ;)

1

@macio_944 nie moze byc 2 z Ameryki Pld w 1 grupie

konto usunięte

1

@Emhyr
Argentyna Niemcy Polska Algieria

konto usunięte

0

@Janiama Algieria już odpadła z tego co patrzyłem i zamiast nich jest Kamerun

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?