La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1911 Culés

#Tiki-taka

Ilaix Moriba nie znajduje się w planach RB Lipska na nowy sezon w związku z jego zachowaniem pozaboiskowym. Pomocnik jest uważany za niedojrzałego. Kazał nawet fizjoterapeutom przynosić sobie winogrona podczas masażów. Klub liczy na kolejne wypożyczenie zawodnika. [Bild]

17

0

XD.

0

Ilajś Moriba Europa

96

Dobrze, że odszedł bo dzięki temu Gavi dostał minuty i się wprowadził na dobre do pierwszej drużyny a potencjałem i charakterem go przerasta.

60

może do PSG? pasowałby

1

Brak słów na takiego głąbie,szkoda tylko ze rudy trener stawiał na niego,a nie na Puiga np

9

@likherfit1 przynajmniej kasa zarobiona za głąba xdd można właśnie podziękować Ronaldowi za to że udalo się pogonić za te kilkadziesiąt minut na boisku

0

Może frytki do tego?

35

@likherfit1 Moriba to głąb, ale stawianie na Rikiego to dopiero by była strata czasu. Moriba przynajmniej coś pokazał i udało się go spieniężyć, a Puiga nawet na wypożyczenie się nie da posłać, nie mówiąc o sprzedaży.

1

ważne ze 20mln wpadło

0

Po podjęciu decyzji o odejściu i słuchaniu Rogon bez wcześniejszej analizy ich wyczynów uznałem, że to dzban i nie pomyliłem się jednak. Moriba teraz przez to, że chciał zarabiać więcej będzie i charakter będzie po wypożyczeniach latał.

3

Lubiłem go, chciałem żeby został, ale patrząc teraz? Najlepszy transfer letniego okienka! Ledwo zaczął grać na poziomie seniorskim i już ego wywaliło. Takiego zachowania(jeżeli z tym winogronem to prawda) bardziej bym się spodziewał po kimś takim jak Pogba, a nie piłkarz który dopiero pracuje na swoją pozycje i niewiele meczy zagrał w dorosłej piłce. Szkoda patrzeć na marnowanie potencjału albo pokazuje ze jest trochę przereklamowany.

2

A liściem zielonej palmy go też wachlują?
Jak faraona...

0

Ciekawe gdzie są ci co pluli na Laportę, że oddał tak dobrego gracza za grosze.

0

No, ale jakby nie chciał winogron, toby chyba powiedział, że nie chce? ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?