- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
9
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Pawlak1992
2
Ktoś tu wcześniej pisał o komentarzach sprzed 6 lat. Ja pójdę dalej.Mój pierwszy komentarz na... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
0
Jakie macie ulubione śniadanie?
5
@gumaz Gotowe na stole, gdy dziewczyną na nie zawoła :).
0
@gumaz
Twaróg biały zmieszany z serkiem chrzanowym i awokado aby zrobić pastę. Pastę smaruje na tortille i nakładam łososia wędzonego. Zawijam wszystko i włala. Do tego Capuczina z expressu.
2
@gumaz Nie jadam śniadań
0
@agaFCB a jakiś napój rano woda z cytryna?
0
@gumaz Kawa. :|
0
@gumaz Duzo by wymieniac. Musi byc cos lekkiego, pozywnego. Z jednej strony owsianka z jogurtem i owocami jest spoko, z drugiej jajecznica ze szczypiorkiem i bulka z awokado, z trzeciej np placek tortilli napakowany warzywami az nie chce sie zamknac.
0
@gumaz Również nie. Czasem moim pierwszym posiłkiem w ciągu dnia jest bulka w pracy o godzinie 14 popita colą.
0
@agaFCB, zdrowiutko
0
@gumaz jajówa z pieczarkami i pomidorem, posypana szczypiorkiem, a do tego świeże i chrupiące bułeczki. Do picia herba.
Szakszuka też pycha.
0
@Zoker pomidor w kostkę czy w trójkąt pokrojony?
0
@gumaz swierza bolka z pomidorem na to kilo soli i dwa kilo pieprzu.
0
@gumaz Tosty francuskie i do tego świeży sok, albo smoothie
0
@gumaz jajka na boczku, świeże pieczywko z masełkiem, serem i szynką, pomidorki koktajlowe/rzodkiewki, kawka