La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1702 Culés

#Tiki-taka

Mateu Alemany: To nie jest czas na wykluczanie transferów na następny sezon. Pracujemy w całkowitej ciszy. Słowa Laporty są spowodowane naciskami medialnymi. [Movistar]

1

Dobra, dobra Panie Alemany. Jak uda Ci się w promocyjnej cenie to jak najbardziej.

6

Te Mati, ale nie szalejcie z tym ew kontraktem dla haalanda. Miejcie rozum i godnosc czlowieka.

0

ja mam dojście do Halanda ... priv ;)

2

Otworzy się okienko i zaczną sypać się oficialki znając Mateuszka :)

konto usunięte

0

Oby Messi wrócił, ponowne zobaczenie duetu Messi+Alves to bedzie coś epickiego w dodatku Xavi jako trener, taka troche alternatywna rzeczywistość.

6

Troszkę współczuję Alemany'emu. Najpierw Laporta sam rozpoczął cyrk w mediach z Haalandem, teraz Laporta sam próbował to odkręcić, przez co utrudnił robotę swojemu (jedynemu) specjaliście. Laporta powinien przymknąć się i przez jakiś czas nie kłapać dziobem, chociaż w jego przypadku to niemożliwe, gość za bardzo lubi być na widoku.

0

@robimen12345 wincyj piłkarskich emerytów, na pewno zapewni nam to trofea

1

@normasubiektywna w czym utrudnił? Media sobie prdl i tak będą, oni to mają w 4 literach

1

@normasubiektywna jest prezydentem - jest od tego by być na widoku i z całym szacunkiem myślę, że zna się lepiej na swojej robocie od Ciebie i zapewne jak coś robi - to po coś.

0

@normasubiektywna ja bym wolał żebyś ty się trochę przymknął ;) troszkę szacunku do najlepszego prezydenta Barcy w historii

0

@lukas10 Z całym szacunkiem, ale nie bardzo mnie obchodzi, co byś wolał ;)

0

@normasubiektywna a Laporta wie wogole o twoim istnieniu i ujadaniu do niego ? :D

0

@Muhitos Moim zdaniem Laporta często improwizuje, nie działa zgodnie z planem (Alemany bez potrzeby nie odkręcał słów Laporty, przez co potem trzeba jego słowa albo odkręcać, albo za nie się wstydzić, bo obracają się przeciwko klubowi.

0

@lukas10 A co to ma do rzeczy?
Nie kieruje swoich słów bezpośrednio do niego, a jedynie wyrażam zdanie na zewnętrzne zjawisko.
Tak chciałeś mi pojechać? XD

0

@normasubiektywna nie,chciałem cię tylko uświadomić że jesteś dla niego pionkiem hehe

0

@normasubiektywna zacznijmy od samego początku, by mieć pełen kontekst.
Zastał w klub w katastrofalnym stanie.
Robi co może by znaleźć: trenera, piłkarzy, sponsorów.
Natomiast to że improwizuje - mój szef improwizuje 24h na dobę bo ma milion rzeczy na głowie, a moja firma przy Barcy to jak pryszcz w tłumie.
Laporta jest świetnym gościem, wyciągnął nas po Gasparcie, wyciągnie po Barto i znowu będzie najlepsza drużyna na świecie - wierze w to i mu kibicuje.
A to że facet jest emocjonalny i czasem coś chlapnie? tym zyskuje zaufanie, bo mówi co myśli a nie jak Barto siedzi na tronie za kotarą.

Natomiast teraz przejdźmy do zakończenia.
Laporta to nie Barcelona.
Może mówić co chcę, ale ma sztab ludzi (a po to się bierze ludzi, bo są w danej dziedzinie lepsi od szefa - on podejmuje decyzję ale na podstawie konsultacji z zaufanymi ludźmi). To Xavi wybiera skład nie Laporta, to Torres strzela lub nie a nie Laporta, Alemany negocjuje kontrakty, a sprzątaczka sprząta.
Natomiast Laporta decyduje kto się czym zajmuje i za co (w jego oczach) odpowiada i komu chcę płacić a komu nie.

Jak porównuje Barce dziś a Barcę rok temu czy 5 lat temu, czy 20 lat temu - to dziś znowu czuję dumę i euforię, jak za Cruyffa i jak za Pepa.
Nie chodzi oto, że na pewno zaraz coś wygramy - chodzi oto, że znowu mamy swój styl i swoją tożsamość, a to dzięki Laporcie i Xaviemu.

0

@lukas10 Ja nawet nie jestem pionkiem, bo nie biorę udziału w jego rozgrywce heheh ;)
Sympatyzuje z Barcą, ale nic poza tym. Jako socios, czy też cules nie mógłbym się zdystansować od problemów, zdobyć szerszej perspektywy.

0

@Muhitos I raczej nikt nie zabroni Ci tak Laportę postrzegać. Ja go widzę inaczej, jestem w stosunku do niego bardziej krytyczny, a pewne cechy osobowości Laporty zwyczajnie nie ułatwiają mi zmiany zdania na jego temat. Mnie Laporta nie przekonuje, od początku nie miał konkretnego planu, przez co improwizował (i okej, jest w tym niezły, a raczej jego ludzie są/byli). Ja operowałem za kimś z planem, z projektem. Za kimś, kto wyżej ceni przygotowanie, strategię od nostalgii, jazdy na emocjach kibiców. Laporta jako sprawny polityk pojechać po najprostszej linii oporu, a jego wypowiedzi jako prezydenta często robiły więcej złego niż dobrego i to tylko po to, by przypodobać się kibicom. Sorry, w moje ocenie Laporta nie jest jednoznacznie dobrym prezydentem.

« Powrót do wszystkich komentarzy