O sobie

  • Zainteresowania zbyt wiele by wymienić
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Guardiola, Davids, Bergkamp, Puyol, Joaquin, Gavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Betis
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 549
  • Liczba komentarzy 240
  • Polecenia 449

Komentarze

0

@Fiedziu nikt ani nie chcę ani nie mówi by biegał sprawdzać każdą akcję.
Ale akurat takie akcje mógłby sprawdzać, moim zdaniem tam był karny, a sędzia swoim zachowaniem nie rozwiał wątpliwości.

2

@michal26 ja tam bym powiedział, że ogólnie świat schodzi na psy :D

Myślę że jest to spowodowane wszechobecną szmirą - kiedyś jak ktoś robił film, pisał książkę, nagrywał muzykę czy jakkolwiek udzielał się artystycznie to robił to z pasji, poczucia potrzeby przekazu. Wymienione przez Ciebie teleturnieje też takie były.

Obecnie masowo robi się to co ma się podobać wszystkim. Tym samym wręcz obrażamy osoby inteligentne sprzedając im to co ma się podobać każdemu debilowi.

0

@VegetaPolska tak czytam to sobie czasem i widzę jak cała piłkarska Polska żyje Twoim problemem i zastanawiam się czy jesteś trollem czy to się dzieje naprawdę.

Jeżeli nie jesteś trollem, botem, ani żadnym innym AI to powiem Ci tak:
1. jesteś bardzo młody i wiele przed Tobą wzlotów i upadków.
2. panna jak chcę to przyleci do Ciebie z drugiego końca świata, a jak nie chcę to nie trać na to czasu.
3. dziewczyny nie lubią płaczków, looserów, męczenia buły. Jak chcesz pogadać to pogadaj z kumplami przy piwie, do dziewczyn raczej z ikrą i werwą.
4. więcej dystansu do siebie i do niej
5. jeżeli panna ma dziecko w wieku 17 lat to zastanów się poważnie nad konsekwencjami tego w co się pakujesz i czy masz w sobie dojrzałość by nie dość, że być rodzicem to jeszcze nie swojego dziecka.
6. poważnie wywlekasz swoje życie osobiste na forum publiczne?

2

@Kidd mnie to najbardziej w tym wszystkim rozwala to, że takiej osobie to bezrobocie liczy się do stażu pracy i de facto nie pracując wedle państwa pracuje. Natomiast Ty jako przedsiębiorca zatrudniający ludzi już nie pracujesz i do stażu się to nie liczy :)

Chory kraj.

0

@zuang1995 od kiedy radio jest nielegalne? Za YT i wszystkie inne usługi goole płacisz i to dość dużą cenę, tylko nie w kasie.

Zobacz wszystkie

34

Ja tam typa lubię - wolę by on był rezerwowym, z jego zarobkami i wizją gry niż: Denis Suarez, Andre Gomez, Pjanić, Arthur i wszyscy inni którzy przyszli za niemałą kasę a dawali mniej niż Riki.
Po pierwsze - ma kapitalny wpływ na szatnię (tak mi się wydaje) - ale kto nie lubi wiecznie uśmiechniętych, pracowitych, charyzmatycznych gości?
Po drugie - nie wszyscy piłkarze są jak Messi czy Fati, że w wieku 17 lat grają już na poziomie La Liga, są piłkarze którzy bardzo późno wchodzą na pewien poziom (zapewne kwestia dojrzałości) np. Jose Luis Morales.
Dla mnie tak właśnie powinny wyglądać rezerwy, wystawiać go na słabych i zmęczonych - rośnie mu skill, doświadczenie i wartość.
Jaki w ogóle jest argument za tym, by się go pozbywać?

30

42 spotkania: 1 gol i 1 asysta.
Wiem, że statystyki nie grają, ale furory nie robi.

20

"Nie da się biegać z rękami z tyłu." - jakoś Puyol potrafił.
Poza tym, nie trzeba mieć rąk z tyłu ale jak się rozkłada jak skrzydła do lotu i piłka w polu karnym trafi w rękę, to jest karny - o czym tu gadać?

14

Ja nie rozumiem lamentu.
Odszedł Messi, gościu który strzelał 50 bramek i notował przy tym 20 asyst przez naście lat co sezon.
Może pora docenić Messiego, a nie obrażać się, że bez niego jesteśmy normalną drużyną.

14

@6bakero Żartujesz co? mógł grać Puigiem, Pjaniciem (a nie wypychać go z drużyny) lub np. wystawić Umtiego na ŚO, Pique na DMC a Busqets w miejsce Gaviego.

Mógł zrobić wiele rzeczy - postawił na Gaviego.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?