- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
9
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Pawlak1992
2
Ktoś tu wcześniej pisał o komentarzach sprzed 6 lat. Ja pójdę dalej.Mój pierwszy komentarz na... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
0
Jacy wy jesteście zabawni z wysmiewaniem ustawania flag Ukraińskich na profilowym. Każdy wie ze na froncie i w głowie Putina to nic nie zmieni ale pokaże to Ukrainie wsparcie i jest to też niebezpośredni środek nacisku na władzę. Widząc duży ruch i poparcie możliwe że nie jeden polityk będzie chciał to wykorzystać dla swojej popularności i zrobić przy okazji coś pożytecznego. Przy strajku kobiet ustawianie błyskawic pokazało problem i zaktywizowało wiele osób. Presją spoleczma ma sens choćby nawet niewielki.
16
@Kusco15 przestań.
4
@Kusco15 Putin zobaczy i się przestraszy ... tak będzie.
1
@Kusco15 A jest jakikolwiek polityk, który mógłby zagrozić Putinowi, który u niego już nie był z wizytą? xD
5
@Kusco15 a czy nie ty pisałeś w ubiegłym tygodniu jak to Putin przestraszył się potężnego Bidena i wycofał wojska?
0
@ObiwanKenobi Nie, co Ci się uroilo w głowie?
0
@zenoowity Ale postawiles chochola.
0
@koksik2700 A czy tu chodzi o grożenie? Wiadomo że nikt mu nie może nic zrobić ale chociażby już może to mieć wpływ na to żeby politycy dotrzymali słowa w sprawie sankcji. Choćby mały ale wam trudno się domyślić :)
4
@Kusco15 Wiara w takie coś jest naiwnością, jeśli nie głupstwem.
0
@koksik2700 Przecież Ci pisze że coś sobie uroiłeś, więc o czym ty bredzisz?
1
@Kusco15 Naprawdę myślisz, że kilka flag cokolwiek zmieni w sprawie sankcji? Odpowiem, nic nie zmieni. Zrobi tyle samo lub mniej, co akcja narodowa akcja z piorunami w tle.
0
@Kusco15 widać pomyliłem cię z innymi tutejszymi ekspertami.
A masz już przygotowana kredę do wywierania nacisków na Putina?
3
@Kusco15 Prędzej bym z mostu skoczył, jak ustawił sobie flagę tego przeklętego kraju na zdjęciu profilowym. Bez jaj.