- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
mmaciass
16
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Hosh
34
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Roobo
4
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%. Wiedziałem że rozdział im raczej da ale... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
8
Kącik miłośnika muzyki. Dawno nie było Depechy więc czas na kolejny ich album :) Tym razem wjeżdża najmroczniejsza, najtrudniejsza i najbardziej skomplikowana odmiana Depeche Mode czyli Album Black Celebration, który oremiere miał 17 marca 1986 roku. Jeden z najlepszych albumów zespołu z Basildon, jest tak mroczny i trudny w odbiorze, że tylko nieliczni doceniają to dzieło, jest jak stary, nawiedzony dom w środku nocy wokół którego jest cmentarzysko, Ultra, Songs of Faith and Devotion, Music for Masses i Playing the Angel razem wzięte nie wiem czy są tak mroczne, posępne i upiorne jak Black Celebration. Gorąco polecam bo to jest jeden z moich ulubionych albumów Depeszów, jedynie czego mi na nim brakuje to utworu Shake the Disease jako wisienki na tym albumie, który jest niemal tak mroczny i czarny jak Magia Lorda Voldemorta.
Pod spodem zostawiam tytułowy utwór Black Celebration.
@Colon @JimMorrisonFCB @Janiama @Lionel_Messi10 @Chinaski @patry295 @Stoiczkow @kazbychu @BlaseR9 oraz każdy kto lubi dobrą muzyke :)
1
@Coutinho007 swietny album.
0
@Colon To jest jeden z ich najlepszych obok Music for Masses, Violatora, Ultry i Some Great Reward album.