La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 546 Culés

4

Stanowski przegrał w sądzie. "Nieprawdziwe informacje i nieuprawnione oceny"

Znany influencer internetowy Krzysztof Stanowski i wydawnictwo, które wydało jego książkę, mają opublikować przeprosiny i wypłacić zadośćuczynienie. Naruszyli dobra osobiste Dariusza Tuzimka, publicysty sportowego.

W oświadczeniu mają znaleźć się między innymi takie sformułowania: "przeprasza pana Dariusza Tuzimka za naruszenie jego dóbr osobistych w postaci godności i dobrego imienia, do czego doszło wskutek publikacji zawierającej nieprawdziwe informacje i nieuprawnione oceny na temat pana Dariusza Tuzimka dotyczące wykonywania przez niego obowiązków zawodowych".

Więcej na
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/982860/stanowski-przegral-w-sadzie-nieprawdziwe-informacje-i-nieuprawnione-oceny

Trafny komentarz z Internetu:
"Ten Stanowski to też niezły agent. Pomijając fakt że takie przemyślenia jak on to każdy normalny człowiek miał już 15 lat temu, bo gość w całej swojej karierze nie powiedział naprawdę niczego odkrywczego to jeszcze ta jego wojenka z Najmanem. Cały czas pi***oli jak to go lepiej olać i nie robić mu zasięgów, a sam jeździ po jakichś Wieluniach, kłóci się z tym Najmanem, puszcza to później w obieg, sam mu robi najlepszy zasięg tak naprawdę".

20

@Zoker A co jest trafnego w tym komentarzu?

1

@Inko szczerze? wszystko

0

@Zoker a nieszczerze?

15

@Zoker Wszystko? Serio? Gdyby Stanowski nie zajął się patogalą Najmana, której twarzą jest "Słowik", to zaraz mielibyśmy kolejne freak fightowe eventy w których główne role gralyby takie persony jak mama Madzi czy trynkiewicz. Stanowski jeździ po takich wieluniach właśnie po to, żeby do takich sytuacji już więcej nie dochodziło. Mysle, że ta akcja w Wieluniu zrobiła znacznie więcej dobrego niż złego.

1

@Zoker to jest tak durne że szkoda czasu marnować na odpowiedź, smutne jest tylko to jak się ludzie czepiają na siłę każdego kto do czegoś dochodzi w tym kraju

15

@Zoker Nie jest trafny ten komentarz tylko ignorancki. Stanowski owszem mówił/pisał by nie robić mu zasięgów, ale to było zanim Najman organizował galę ze Słowikiem. Wtedy postanowił zająć się tym radykalnie i dlatego jeździł po Wieluniach. Ten komentarz to taka wypowiedź prostego gościa, który nie dostrzega w życiu żadnych detali i nie ma zbyt dużej wyobraźni.

konto usunięte

10

@Zoker To ma być trafne? To może nie krytykujmy żadnej patologii, bo robimy jej zasięgi. Lepiej udawajmy, że nie istnieje. Nie mówmy o aktorach, którzy biją swoje żony, bo robimy im zasięgi i udawajmy, że nic takiego nie miało miejsca. Krytyka czegoś nie jest chęcią jego promocji. Jeśli krytyka patologii kogoś do niej zachęca to świadczy tylko o tym człowieku, a o tym kto ją krytykuje, bo w krytyce nie chodzi o promowanie jej.

0

@Inko @busquets5 Oczywiście ja nie czepiam się wszystkiego na siłę. Pracę Stanowskiego bardzo szanuję, tak samo jak jego działalność charytatywną, bo zrobił on wiele dobrego dla ludzi.
Nie szanuję za to jego osoby, po prostu średnio za nim przepadam.
Tak samo mogę powiedzieć, że gdyby Stanowski nie zrobił Najmanowi reklamy, nie wypromowałby go w Internecie to nikt nie chciałbym organizować tych gal Najmana. Oczywiście Marcin był wcześniej znany, ale głównie ze swojego odklepywania i mało kto z młodszych ludzi go kojarzył. Afera ze Stanowskim dała mu bardzo dużo.

3

@Inko w polsce najlepiej nic nie robic, coz zrobisz, taki narod.

1

@Huck Niestety, tutaj lepiej nic nie robic ewentualnie lizać każdemu wora wtedy MOŻE nikt cie nie skrytykuje xD

« Powrót do wszystkich komentarzy