- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
13
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Safrani
2
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
NeroTFP1
15
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
30
Kompilacja interwencji bramkarza Sierra Leone, który zachował czyste konto w meczu przeciwko Algierii oraz został wybrany zawodnikiem meczu. Cóż za dziwaczna oraz chaotyczna technika, ale za to jaka skuteczność.
https://v.redd.it/br63pbkxj4b81/DASH_720.mp4
0
@Zoker Mi tam się podoba, nawet bardziej niż ter Stegen.
4
@Zoker miał gość swój dzień, ale coś czuję, że w innych meczach ta technika może mu przysporzyć kłopotów.
6
@Zoker szkoda, że tak mało najlepszych zawodników traktuje piłkę z taką pasją jak ten GK. Jak widać zaangażowanie u zawodników jest odwrotnie proporcjonalne do posiadanych przez nich pensji.
12
@Yoshi94 Nie jest chłop zmanierowany, nie jest napasiony kasą. Chłop płaczę przy nagrodzie za gracza meczu... On tam jest bo to życiowa szansa, a nie dlatego, że musi, bo inaczej chętnie by popykał w Europie.
5
@Zoker Afrykański Neuer