La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

66

@Janiama Nie ma już tamtej dyskusji, więc odpowiem Ci w stylu, który preferujesz czyli rozpoczynając nową dyskusję. Miałem okazje przeczytać mnóstwo Twoich komentarzy przez 5 lat na tej stronie. Te wywody, że jak nie wygramy LM i się okaże, że się myliłeś to usuwasz konto, albo jak podajesz linki do jakichś dyskusji sprzed roku, żeby pokazać co pisałeś i jak bardzo się należy liczyć z Twoją wiedzą. Tak naprawdę myślę, że pragniesz być uznanym ekspertem w oczach użytkowników i żeby Cię oznaczali pytając o zdanie na temat taktyki czy atmosfery w szatni. Wiem, że takie rzeczy bardzo "łechcą" każde ego, które tego potrzebuje. Więc pisząc o "nabrzmiałym ego" miałem właśnie to na myśli. Czy to coś złego? myślę, że nie, chociaż brak pokory do własnych niedoskonałości (gdyż nikt z nas nie jest ideałem) może na przełomie kilku lat trochę irytować oczy. Pozdrawiam. No ofense

1

@MesQueUnClub_87 pewnie kilka minut i to też zniknie ^^

0

@MesQueUnClub_87 ależ mi się podoba ten post. Tak po prostu, pod względem formy odpowiedzi i stylu.

8

Jak macie jakieś pytania co do taktyki czy atmosfery w szatni, to możecie zawsze oznaczać mnie. Na pewno odpowiem, co prawda ja się nie znam.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Myślisz że jak leżałem w szpitalu i pisałem że jestem po udarze to robiłem to bo mam wysokie ego? Myslisz że pisząc o tym że mam problemy ze wzrokiem i z pamięcią to też jest oznaka wysokiego ego? Przede wszystkim ja jestem bardzo szczery i czasami ta szczerość mi przeszkadza ale jestem skromnym człowiekiem i dobrym co zobaczyłem w przypadku mojej choroby. Mnóstwo osób mi pomagało i pomaga do dzisiaj. Nawet wywiad w Piłce Nożnej był z nadania kolegów piłkarzy a nie ze sam dzwoniłem do tej gazety. Nie mam wysokiego ego, jestem bardzo normalnym człowiekiem i to jest dla mnie najważniejsze

2

@MesQueUnClub_87 bo grał w starszakach Legii. W polskiej lidze, którą bym ludziom puszczał jako tortury.

15

@Janiama Potrzeba wzbudzenia współczucia to też kwestia ego. Ale takiego ego, które nie ma spełnionych potrzeb. Więc akurat tu nie trafiłeś z argumentacją. Nawet jeśli robisz to podświadomie, to wciąż jest to samo.

konto usunięte

0

@prokofiew Nie mam spełnionych potrzeb? Ok, może tak być

18

@Janiama Uważam, że poniekąd tak skoro poczułeś potrzebę podzielenia się z
internetem tak prywatną sprawą jak udar to świadczy to o tym, że
potrzebujesz uwagi. Zastanawiam się tez po co wyciągasz tu swoją chorobę
skoro zachowania o których pisze miały miejsce dużo przed tym. Dla
Twojej wiadomości kolego, skromna osoba NIGDY nie powie o sobie, że jest
skromna. Tak jak alkoholik nie widzi tego, że jest pijakiem, tak jak wariat nie wie, że jest świrnięty, tak osoba z dużym ego nie wie, że je ma.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Potrzeba uwagi nie jest równoznaczna z wysokim ego. Po za tym jestem na tym forum dość znaną osobą i chciałem się podzielić swoim problemem. Potrzebowałem pomocy ponieważ czekał mnie następny zabieg a był czas pandemii i miejsca w szpitalach były zajęte. Dzięki temu że rozgłosiłem mój problem pomogła mi jedna osoba dzięki której szybo trafiłem do szpitala w Aninie w celu zabezpieczenia miejsca przez które skrzep się przedostał. Tak to wyglądało a nie tak jak ty to oceniasz.

5

@Janiama oho, moja ulubiena wymówko-tarcza - jestem po chorobie

1

@Janiama Jest to symptom powiązany z wysokim ego, na zasadzie "no jak można mnie nie zauważać ". Zresztą widzę, że swoją linię argumentacyjną oparłeś na swojej chorobie odwracając przy tym uwagę i nie odnosząc się zupełnie do sytuacji zawartych w poście głównym. Współczuję udaru, tez nie jestem już pierwszej młodości i muszę być czujny jeśli chodzi o zdrowie, bo jak to mówi lekarz "gwarancja się już skończyła" :) ale wrzucając tutaj ten wątek nie na temat nie zmieniłeś obrazu, który sobie wypracowałeś swoimi wypowiedziami przez ostatnie lata, a jedynie temat zboczył w całkowicie innym kierunku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: