O sobie

  • Zainteresowania Książki, piłka nożna, kulturystyka
  • Ulubiony zawodnik Mascherano
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 954
  • Polecenia 1933

Komentarze

0

Dobra tam, na pewno chodzi o jakość na boisku a nie jakieś szemrane interesy w tle. No i skoro Xavi nie chce, to wiadomo, że chce tylko nie chce się przyznać.

A tak serio, to pewnie wydmuszka i tyle. Skoro nie mamy hajsu na transfery, to raczej będziemy szanować pieniądze niż podpisywać takich graczy za pieniądze

0

XD to juz w Dortmundzie mogą szampana przestać mrozić

1

@Ptasior wypisz wymaluj Kounde na lewej i prawej xD

0

Lepiej odejść mając LL w kieszeni, niż po sezonie bez tytułów. Cieszy, bo pewna erę czas zakończyć ;)

0

Z punktu widzenia Kounde. Przyszedł i chciał grać na środku obrony, Xavi wciskał go na prawą. Wspominał w wywiadach, że mu to nie odpowiada. Na początku był pełen entuzjazmu, że nowy projekt, że Barca itp. Skończył się sezon, skończyła się motywacja, przyszły myśli o odejściu i o tym, że w sumie w Barcelonie to nie koniecznie jest tak, jak sobie to wyobrażał.

Zobacz wszystkie

123

Cześć tu Ousmane Dembele. To moje konto drugie. Ja pisać słabo po polski i mieć kontuzja. Potrzebować Twoja karta kredytowa żeby wyrównać pensja. Inni grać i zarabiać, ja nie grać i za mało zarabiać.

121

Szejku? Dej Xaviego za darmo. Mam chorom kadre - FC Barcelona 2021

56

Rozumiem, że awans do pierwszej drużyny powoduje automatyczne stanie się "gwiazdą" i super wymagania finansowe? Bo na boisku nie pokazał na tyle dużo, żeby otrzymać ten tytułu.

51

@MaTt_BarcaFan W imieniu zarządu dziękuję za informację, Wkrótce nastąpią ruchy, pozwalające spełnić Pana oczekiwania względem klubu.

43

@Tatazolwinia jak to się stało, że kibic patrzy na ostatnie kilka spotkań, a nie widzi całego sezonu, w którym ten "słaby bramkarz" ratował dupsko Barcelonie wielokrotnie?

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?