- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
#Tiki-takaJoan Laporta: Nie spotkałem się dziś z Messim, ale cieszę się, widząc go zdobywającego 7. Złotą Piłkę. [@FabrizioRomano]
58
Tam ewidentnie kwas jakiś pozostał :)
21
@kuz No po tym co zaczął gadać Laporta w mediach, to się nie dziwię.
6
@kuz musiał być i to niezły... gdyby nie to Laporta złożyłby gratulacje Messiemu szybciej niż prezesik z Paryża
3
Ale chyba, że wiadomo z czyjej strony kwas był. Laporta wodził za nos niestety ;)
0
Niepotrzebne były te głupoty Laporty w wywiadach. Nie dziwie się, że Leo zły. Minie parę miesięcy i obaj spojrzą na to inaczej, przecież to w gruncie rzeczy bzdurki.
1
Póki co Laporta przejdzie do historii jako bajkopisarz , który wypchnął z klubu aktualnego zdobywcę Złotej Piłki. Czy mógł zrobić więcej, żeby Leo został ? To się jeszcze kiedyś okaże, ale na pewno mógłby mniej "paplać ".
0
Bal się Messi zna Krav mage
0
@kuz laporta muzg momentami zatracil
1
@LRey Czas Messiego w Barcie się skończył już nie dawał tego co wcześniej,zawsze zostanie legendą ale o rok za długo tu był.Czas zacząć układać wszystko od nowa,tylko pytanie kim?
0
@catalunya77 A kto teraz daje więcej niż wcześniej? Oczywiście, że nie dawał tyle, ale dalej dawał więcej niż cała ekipa teraz. I to widać po wynikach. Cała gra była od niego uzależniona, ale trzeba było to zmieniać stopniowo. Już nie powiem o stylu w jakim klub rozstał się ze swoją legendą. To po prostu wstyd. Oby z Messim nie skończył się czas Barcelony (przynajmniej nie na długo). Nadzieję przywraca przyjście Xaviego, ale niestety nie wszystkie poczynania zarządu.