- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1051 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1051 Culés
12
Dzień 11 września 2001 przeszedł do historii, to wtedy według powszechnej opinii organizacja zwana Al-Kaidą swoimi atakami terrorystycznymi wypowiedziała wojnę USA a także całemu światu. Porwane samoloty uderzyły w wieżowce World Trade Center oraz budynek Pentagonu. Jednak niewiele osób wie o jeszcze jednym samolocie i bohaterskiej odwadze załogi samolotu z lotu nr 93 z Newark do San Francisco...
Filmy warte uwagi:
#008
Lot 93 (United 93) - 2006
produkcja amerykańsko-brytyjska
Dramat katastroficzny, biograficzny
reżyseria - Paul Greengrass
Akcja filmu rozpoczyna się w noc, poprzedzającą porwanie trzeciego z samolotów. Zaid, jeden z trzech terrorystów ma pilotować porwany samolot. Jednak nie wszystko idzie od początku zgodnie z ich planem. Po wcześniejszych porwaniach innych samolotów Lot 93 do San Francisco zostaje opóźniony. Samolot zdąży się jednak wzbić w powietrze, zanim pierwsza z porwanych maszyn uderzy w jedną z wież World Trade Center. Napięcie dodatkowo potęgują sami zamachowcy, którzy podczas lotu ponaglają Zaida w celu rozpoczęcia akcji...
https://foto-hosting.pl/img/e6/3f/79/e63f79ece0c578a52910b15cf851edfa9bf8e249.jpeg
@Rothan1 @baartekk97 @gontex @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Ogorinho1974 @kamilo0066 @Colon @JimMorrisonFCB @Zazinho
1
@arsenallondyn0 Nie całemu światu, tylko USA. No i film dość luźno na faktach oparty, a przede wszystkim budujący amerykański patos.
0
@Persyfl dlatego napisalem ze wg powszechnej opinii :D to film nie dokument stąd też wiadomo że amerykanie wybielą wszystko, ale moim zdaniem nie najgorszy film :)