La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 665 Culés

49

Niektórzy to na siłę wyczekują jakiś zdjęć z zadymy, oddawania moczu czy palenie flag, twarzy - co też mocno potępiam, ale zamiast świętować na swój sposób to święto to wolą właśnie tak siedzieć i komentować, prowokować jaki to Marsz Niepodległości jest zły. Idzie w nim setki normalnych ludzi, rodzin z dziećmi, starszych ludzi, ale wiem, że ciężko to publikować bo zaburza to innym cały tok myślenia i lepiej wszystkich wrzucić do jednego worka. Na takich marszach, zgromadzeniach zawsze, ale zawsze będzie dział się pewny syf, prowokacja bo jest to niestety coś co dobrze się sprzedaje w mediach, ale biorąc pod uwagę całokształt to jest to mały procent tych zadym. Najważniejsze w Marszu Niepodległości dla pewnych osób jest teraz to, że został spalony portret Tuska, flaga Niemiec i osoby oddające mocz w miejscu publicznym - co również potępiam, ale nie jest to najważniejsze dziś. Tak chcecie świętować to święto, przez "zachwyt" zadym zamiast ładnych obrazków, których jest pełno. Najważniejsze jest to, że znów bardzo dużo ludzi świętuję idąc z Biało - Czerwonymi flagami i cieszy się tym dniem i o tym powinniśmy pisać, z tego powinniśmy się cieszyć, a inne negatywne rzeczy zostawmy dla mediów, które lubią między sobą walczyć, prowokować czy manipulować, oni tak to święto obchodzą, My nie powinniśmy brać z nich przykładu.

7

@BarcaInfo Trzeba mówić, jeśli coś dzieje się złego na Marszu Niepodległości, milczenie nic nie da..Dopóki Bąkieiwicz organizuje Marsz to nie będzie ley

6

@tomek8756 Bez względu na to kto będzie go organizowały to zawsze będą prowokacje itd. Zostaw to dla mediów, oni lubią różne sensacje, nakręcają się wzajemnie.

konto usunięte

12

@tomek8756 Trzeba też mówić, jeśli dzieje się coś dobrego. Niestety to nie pasuje do narracji.

konto usunięte

1

@BarcaInfo Lepiej nic nie mówić, i dawać patologii ciche przyzwolenie.

No ale w sumie racja, mało mnie obchodzi dzisiejszy marsz. Mam rogale, wino, a niepodległość będę świętować 27 grudnia ;)

1

@tristan87 @BarcaInfo Ale zwróćcie uwagę, że tak jest na każdym marszu, że skupia się tym co złe (niezależnie czy marsz jest lewicowy czy prawicowy)

2

@BarcaInfo nie wszyscy chcą podpisywać się pod niszczeniem pociągów paleniu flagi niemieckiej paleniem mieszkań zadym pod empikiem,być powiązani z osobą bąkiewicza itp.To powinien organizować ktoś niezależny.Gdyby marsz był niezależny poszedłbym.Nie chcę mieć z tym konkretnym marszem nic wspólnego.Ten marsz dzieli nie łączy i władza o tym wie inaczej nie płaciła by bąkiewiczowi.

konto usunięte

0

@tomek8756 I to mnie irytuje.

2

@Borneo Idziesz dla osoby, która to organizuje czy ze względu na święto? Bez względu na to będzie go organizował to zawsze pojawi się jakieś "ale".

0

@BarcaInfo milczysz dajesz przyzwolenie, uczestniczysz dajesz im satysfakcje ze to pod ich agendą idziesz.

0

@BarcaInfo nie traktuje tego jako marsz narodowy a marsz nacjonalistów popierany przez rząd szkodzący polsce.Jako osoba życzliwa Polsce nie podpisuje się pod tym marszem.Też patriotyzm w dzisiejszych czasach jest narzędziem wybielający afery i sytuacje polski.Nie pójście i nie poparcie tego konkretnego marszu uznaje za patriotyczne.Jak widzę prezydenta nabuzowanego i pełnego górnolotnych słów katolika który przysięgał na matkę boską strzec konstytucji a potem popierał ustawy łamiące konstytucje ,które pozwalają iść polsce w stronę autokracji.To ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego.Dziś patriotyzm wyrażam będąc tej farsie przeciwny.Przyjdzie czas na demonstrowanie patriotyzmu najpewniej po przegranych wyborach pisowskich .A na razie jest to element wybielający pis czyli narzędzie poprzez które władza stara się przykryć i wybielić ich działanie.Ja tego nie kupuję.Dlatego mówię im NIE.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?