La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

3

No i przepiękny komentarz o Konfederacji przestał być w gorących. Eh. Tak się troszczycie o tą stronę? Wszędzie tylko jakaś durna piłka.

konto usunięte

0

@macio_944 jaki komentarz? Ominęło mnie widzę…

1

@DaPidejpi Jak mogło Cię ominąć tak trafne cudo. Już ratuję linkiem:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10806146#comment-10806146

konto usunięte

1

@macio_944 aaa, to widziałem ten główny komentarz :D

0

@macio_944 Teraz szansa dla pozostalych ugrupowań. :)

2

@Ojciec5tkidzieci Leiwca IMO tak samo jak Konfederacja. PiS to g*wno, PO to musiałoby być coś bardzo mdłego, ale z mimo wszystko jakąś wisienką w postaci Tuska (tak, wiem, Tusk zły i niedobry, ale mimo wszystko to wybitny polityk przewyższający praktycznie wszystkich), a o reszcie nie ma co wspominać. To tak na szybko, ale w sumie można by coś fajnego też wymyślić ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?