La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 742 Culés

1

Oglądając seriale/filmy amerykańskie (Brytyjskie również) można odnieść wrażenie, że angielski jakim posługują się ich bohaterowie różni się znacząco od tego języka jakiego uczymy się w szkole (nie uczmy się raczej slangu, popularnych skrótów -wanna ,gotta etc.)
@Kgorecki2500 @Barca1992 @macio_944

0

0

@tomek8756 Nie wiem, ja oglądam z dubbingiem :)

0

@Kgorecki2500 @BorzyKrzys Mam na myśli sytuacje ,o których mówi ta dziewczyna (niedawno odkryłem jej kanał na YouTube , polecam) :)


0

@tomek8756 Przyjedź do Anglii to zobaczysz jak różni się język codzienny od tego z filmów. O szkolę już nawet nie wspomnę.

0

@tomek8756 nieważne jak dobrze znasz angielski - w momencie gdy przyjdzie Ci rozmawiać z Hindusem to choćbyś miał C1 to zwatpisz w swoje umiejętności :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?