La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2130 Culés

29

Warszawa. Marsz "Stop Segregacji Sanitarnej" z udziałem polityków Konfederacji
Konfa dalej TOP, jedyna walczy zeby bylo jak najlepiej.

51

@krawczykPSG ta sama Konfa później segreguje ludzi na katolików i nie katolików, na dobrych heteroseksualnych i złych homoseksualnych...
I guzik mnie obchodzi że to narodowcy w Konfie. W każdej partii są różne poglądy ale od żadnej nie bije aż taką hipokryzją.

7

@Bobo25 Kiedyś segregowali ale może poszli po rozum do głowy. Masz jakieś posty, że nadal segregują?
Kto by to nie był trzeba wspierać, bo niedługo nie przyjmiesz 10 dawki to jestes traktowany jako zagrożenie i Ciebie też to czeka. Izrael jako przykład

10

@krawczykPSG Toleruję konfederację, ale żeby się tak na marszach obnosić ze swoimi hasłami? Przecież to dzieci mogą oglądać. Działają tylko na swoją szkodę.

38

@Bobo25 mysle ze u lewicy hipokryzja duzo wieksza

2

@l0Messini Tak tak, filmik z fb prawde powiedza xD

12

@krawczykPSG Nie może być większa. By tu już masz czyste skrajności.

konto usunięte

5

@Bobo25 Niby w jaki sposób segregują na katolików i hetero? Przecież nikt tam nie postuluje takiego prawa. W przeciwieństwie do pozostałych partii w sprawie covida.

24

@l0Messini Aaa rozumiem, że teraz narodowcy już pokochali homoseksualistów i nie pałają do nich nienawiscia. Już nie będą atakować marszów równości czy robić kontrmanifestacji. Stary, bądźmy poważni. Chcesz oszukać mnie czy siebie?

0

@takisobiektos Doinformuj się, zamiast głupie emotikony wystawiać bo sie w tej chwili ośmieszasz

3

@Bobo25 Czy ty jestes homo ze musisz to wszędzie mieszać? Sam jestem tolernacyjny ale juz mi sie śmiać chce z tych laramblowych wybawców honoseksualistów

23

@l0Messini TAk jestem homo, moja żona i córeczka to potwierdzą...
Ja pie... Nawet nie chce mi się tego szerzej komentować.
Ja też mogę teraz napisać że śmiać mi się chce z tych foliarzy, antyszepionkowcow co piszą na La rambli...
Widzisz jakie to głupie?

38

@Bobo25 jeśli wspierasz ruch LGBT to jesteś homoseksulistą, proste. Ja np. Kibicuje Barcelonie co oznacza że jestem jej piłkarzem.

1

@Bobo25 Za to pisowcy i platformersi wciskają nam wszystkich maseczki, żeby potem na spotkaniach robić sobie zdjęcia bez nich

3

@Wilczeq masz rację, hipokryzja również.

8

@krawczykPSG Nie ma większej hipokryzji niż ciągle pisać o samorozwoju o ciężkiej pracy o nauce że to tylko silna wola i chęci a później na prezydenta desygnować bosaka.

0

@aligator Zwykłe pierdu, pierdu lewicowego wojownika

1

@krawczykPSG lewicy to nic nie przebije

1

@Bobo25 Dostrzegam ciekawą zależność, że wojna PiS - PO przeniosła się na grunt innych partii, czyli na każdy zarzut w stronę Konfy pojawi się nie jedna, a kilka odpowiedzi w stylu "A Lewica to, tamto!" :) Nie mówię oczywiście, że w drugą stronę to nie działa, również się tak zdarza. Ah, merytoryczna dyskusja.

A tak to pełna zgoda z twoimi komentarzami.

4

@krawczykPSG Konfe to co najwyżej nadaje sie do zaorania.
Spokojnie wyrosniesz z tego.

7

@Jakchcesz "jeśli wspierasz ruch LGBT to jesteś homoseksulistą, proste. Ja np. Kibicuje Barcelonie co oznacza że jestem jej piłkarzem."
Sergi Roberto, to Ty?

4

@Bobo25 przecież akurat największymi hipokrytami są osoby z lewicy xd

3

@Cholewiński3 Dobra niech będzie, lewica i konfa jeden pies, wszyscy są hipokrytami.
Ja z tym problemu nie mam żeby to przyznać.

5

@krawczykPSG Protest pracowników systemu ochrony zdrowia - pustki w białym miasteczku, a politycy wszelkiej maści sobie imprezują z Mazurkiem

Konfa "Stop semgepacji solarnej" DOBRZE DOBRZE ROBIĄ DOBRZE JEST DOBRY PRZEKAZ LECI

Będzie tak lepiej, że się nie pozbieramy :)

3

@krawczykPSG Konfa to na szczęście nie tylko narodowcy, bo wtedy na pewno bym ich nie popierał. Liczę, że będzie w sejmie więcej ludzi pokroju Sławka Mentzena. Jeśli na kogoś głosować, to w mojej opinii właśnie na Konfę, z uwagi na to ile dobrego zrobili dla ludzi w czasie pandemii. A to ostatni marsz, a to kontrole w sanepidach, żeby nie łamali prawa, a to różne inne rzeczy, jak np. wyrolowanie PiSu z poprawką do lex TVN.

Mi z nacjonalizmem i turbo katolami nie po drodze, ale gospodarczo tylko Konfa. A to mnie najbardziej obchodzi. Uważam, że partie polityczne powinny się trzymać z dala od światopoglądowych spraw, a skupić na prawie i minimalnych regulacjach gospodarczych. Żyj i daj żyć innym - tym się w sprawach politycznych kieruję. Mam nadzieję, że w związku z tym, iż Konfederacja to nie tylko narodowcy i katole, to nie odwali im jeśli dojdą do władzy. Niech robią to co do tej pory, a będzie w tym kraju lepiej dla wszystkich.

0

@Bobo25 Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać? Jak nie masz argumentów to zamilcz. ak Konfederacja może kogoś segregować na katolików i niekatolików, skoro np. sam Korwin nie jest katolikiem? Sami siebie segregują?

Konfederacja nigdy nikogo nie segregowała, więc nie ma u niej hipokryzji.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Bobo25 No i co z tego skoro katolik ma mieć te same prawa co nie katolik, heteroseksualista te same co homoseksualista.

1

@borysekdani i tak już z wami jest, nic nie kumacie. Poziom wyborców konfederacji widzę spada coraz niżej...

0

@Bobo25 i tak już z wami jest, nic nie kumacie. Poziom wyborców koalicji PiS-Lewica widzę spada coraz niżej...

0

@borysekdani nigdy nie głosowałem ani na lewicę ani na PiS.

0

@Bobo25 nigdy nie głosowalem na Konfederację.

« Powrót do wszystkich komentarzy