La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

#Tiki-taka

Pedri i Alba będą pauzować przez 3-4 tygodnie. [@fansjavimiguel]

35

Przykro patrzeć na to jak ukochany klub z dnia na dzień się sypie coraz bardziej;/ Pech nas nie opuszcza

26

jak zamiast Alby wyjdzie Roberto to mnie ten co lata między nogami strzeli...

0

Czyli na Benficę i Atletico Madryt wypadają, będzie ciężko o wyjście z grupy w LM.

1

Same plagi egipskie na nasz klub spadają..., a najgorsze jest to, że ich końca nie widać :(

19

Z Pedrim to bylo do przewidzenia. Zajechał nam się chłopaczyna.
Alba też młodszy nie będzie, takie kontuzje mięśniowe będą częściej u niego występować. Pytanie czy Balde da radę go zastąpić. Wczoraj pokazał, że potencjał ma niesamowity.
Chciałbym również w miejsce Pedriego zobaczyć Ryśka Pucza. Ale to raczej w innym życiu

14

Więcej złych wiadomości, więcej!
Masakra jakaś, nowy zaciąg z juvenilu trzeba zrobić patrząc na Gaviego.

34

Podobno chętni jutro o 11.00 mają przyjść pod bramę to będą wpuszczać parami na trening żeby zobaczyć kto umie równo kopnąć piłkę. A jak zrobisz 30 kapek to z automatu łapiesz się na poniedziałkowy mecz.

2

Jeszcze będzie musiał Puiga wystawić... Biedny Ronald.

2

@adukla pożyczy kto na bilet? Podpisze kontrakt to zwracam x3

0

Bieda straszna, ciekawe jak będzie wyglądała teraz 11 na najbliższe mecze

0

To wszystko przez te wakacje Pedriego :D

0

Alba niech się leczy i pol roku tylko aby Koeman wpadł na to aby Balde grał regularnie

0

Czas na Puiga i Balde!

0

@Majkel12 boli jedynie strata Pedriego, Alba póki co nie prezentował dobrej formy.

0

@mally2009 niesamowity potencjał to ma każdy chłopak z LM, dorosła piłka weryfikuje.

1

Kiedyś mieliśmy taki szpital, że w fazie pucharowej z United nawet pełnej ławki na Old Trafford nie mieliśmy. Oczywiście wtedy odpadliśmy.

0

Rudy tak katuje pedriego,to jego wina!!!!!!mlody sobie moze mówić,że chce grac co mecz,ale on nie gra jak Messi ze sobie odpocznie trochę, tylko on biega cały czas,5000 min w roku trudno biegać cały czas,rudego wina

0

@blaugrana98 wszystko robi zeby go nie wystawić,chyba z juvenilu c,wezmie 14 latka,tylko oby nie Riki,pfuuuu rudy

0

@JarekS najlepiej z barcy f,11 latków, rudego wina,pedriego zakatował.

konto usunięte

0

Pedri za długo odpoczywał...

0

Wiedziałem, że jak Pedri będzie grał po 10 meczów dziennie, to się tak skończy :P

0

@FCB24 mnie też...ale znając trenera to na siłę będzie go pchał,kogos kto nie potrafi ruszyć skrzydłem,nie ma szybkości,nie ma czym "orać ".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: