O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 769
  • Liczba komentarzy 394
  • Polecenia 768

Komentarze

0

@Encore Od 2 lat jest nr1, Oblak po prostu miał dobrą prasę przez to że jego ekipa gra autobus od 10 lat. W takiej drużynie to każdy bramkarz wygląda dobrze a w LM był zawsze weryfikowany przez topowych sniperów.

0

@sevs To bylo 3 lata temu, było też w tym więcej winy wypalonego Varana po wygraniu mundialu niż Tibo ale cała krytyka leciałą na belga mimo iż był to najgorszy Real w defensywie od 2 dekad, nie tylko Varane zaliczył wtedy ogromny regres ale i to był również rok w którym Marcelo zaliczył totalny zjazd z którego nigdy się już nie podniósł + Carvajal był kontuzjowany przez 3/4 sezonu. Ale ludzie lubią przyklejać łatki i upraszczać wszystko dlatego przyjęło się że Courtois po transferze do Realu był ręcznikiem.

0

@pioz123 Przecież ten De Ligt to się nic nie rozwinął w tym Juve mega przeciętny jest, drugi De Jong obaj po odejściu z Ajaxu mieli być nowymi bogami na swoich pozycjach a obaj są przeciętni.

0

@Piernik Jest takie zdjęcie jak w wieku 5 lat chodzi po kamiennych górach z patykiem za kozami, podobno jego rodzina właśnie żyła blisko gór i tam pasli swoje kozy a młody Luka chodził i zaganiał je. Możliwe że miało to znaczenie na jego wydolności i ma teraz płuca i kolana wyrobione ponad przeciętnie bo zaczął je wzmacniać od najmłodszych lat, nie świadom jakie będzie czerpał z tego korzyści w przyszłości. Taka moja teoria czy ma on sens tego nie wiem xD

0

Zobacz wszystkie

111

If Coutinho wins the Champions League with Bayern Munich, Barcelona will have to pay €5m to Liverpool. xD

42

Przez ten zryty filmik cały dzień chodzi mi ten rak w głowie.

Where is Messi ? I don't know ..36

XD

30

26

Skoro komin płacowy już i tak jest to jazda na całego, słupki marketingowe wypier.. poza skale.

xD