- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
BorzyKrzys
27
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
17 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
8
Widzę że Rudy już zaczyna swoje kłamliwe teksty rzucać...
Kopacz wymyśliła 500+... Cóż... Czekam aż Tusk powie o tym że Platforma wymyśliła Unię a on sam był jej założycielem...
2
@FC1899Barca
Te 500+ nie jest dobre
15
@FC1899Barca Fani Tuska i tak powiedzą, że zaorał.
13
@FC1899Barca Nie mogę na niego patrzeć. :p
5
@AlicjaFCB na Rachonia? Oj tak...
11
@FC1899Barca co za obrzydliwy polityk.
2
@FC1899Barca PiS-PO jedno zło...
Serio - jedni kłamią. Drudzy kłamią. Ciężko stwierdzić którzy bardziej. Zastanawianie się nad tym nie ma zresztą sensu. Na logikę: należy olać to co bredzą jedni i drudzy.
1
@MARCEPAN05 Nie wiem kim jest ten Pan po prawej, więc się nie wypowiadam. :p
3
@FC1899Barca czy wy tu się kłócicie kto bardziej kłamie czy pis czy po? jezu :_: a co któraś z partii lepsza? xD
1
@FC1899Barca O masakra jeszcze ktoś chodzi na spotkania z tym rudzielcem, Jarek działaj z tą swoją propagandą, bo jak widać ludzie szybko zapominają ;)
3
@FC1899Barca Mogę Ci napisać, że 500+ na pierwsze dziecko wymyślił Schetyna. I to na pewno jest prawda
3
@FC1899Barca ale w tym fragmencie Tusk nie mówi o tym, że Kopacz wymyśliła ten program. Tylko, że miała przygotowany podobny projekt.
0
@barcelonaLM A nie prof. Krzysztof Rybiński?
1
@Cochise Możliwe, szczegółów nie znam :) Na pewno, jeżeli chodzi o polityków, pierwsze o 500+ na pierwsze dziecko mówiło PO z Schetyna na czele, potem PiS sobie to przygarnelo i ogłosiło, że to wprowadzą
0
@Cariones Już wolę Tuska od Kaczyńskiego. Jeżeli Pis będzie po raz kolejny mieć całkowitą większość po wyborach to Polska może nie wytrzymać do kolejnych.
2
@FC1899Barca Odtwórz filmik i posłuchaj co mówi. "Ewa Kopacz miała przygotowany dość podobny projekt do 500+ z podobnymi skutkami". Gdzie tu masz słowo "wymyśliła"?
0
@Rewolucja123 Skąd ja wiedziałem, że TVP coś przekręci. Niewiarygodne!
0
@aleksandrowielki Oczywiście. I jakimś dziwnym trafem go wtedy nie zaprezentowała, tylko Tusk to wspomina po 6 latach.
Kiedy PiS ogłosiło 500+, to Ewka najpierw to skrytykowała, a potem stwierdziła, że PO wypłaci pieniądze także za pierwsze dziecko (wtedy program zakładał płatność za drugie, trzecie itd.).
Nie ma tutaj najmniejszego powodu ani przesłanki, żeby wierzyć Donaldowi.
0
@Kgorecki2500 Żeby była jasność, to nie jestem ani za Pisem ani za PO, ale skoro jest jak jest, to niech uświadamiają ludzi, chociaż i tak wiadomo, że wygra ktoś z dwójki PiS/PO i tak w kółko ;)
1
@Cariones Może i tak, chociaż ja to widzę tak. Tusk wygrywa teraz z Pisem. PO rządzi np. dwie kadencje. W tym czasie Kaczyński przechodzi na emeryturę ( to jego ostatnia kadencja jako prezesa Pis), Morawiecki ( on jest przewidziany na następcę) nie potrafi ogarnąć całego środowiska dlatego sondaże Pisu wyglądają jak miejscami sondaże PO przed powrotem Tuska. Partia traci na znaczeniu. Wtedy na scenę polityczną duże znaczenie zyskuje inna partia np. nowa lub partia Hołowni. Z czasem Tusk też przechodzi na emeryturę i na szefa partii zostaje wybrany np. Trzaskowski, który może też jest charyzmatyczny ale to bardziej typ takiego cwaniaczka przez co nie zdobędzie posłuchu większości i Po nie będzie rządzić samodzielnie lub rządzić będzie inna partia ;)
1
@Kgorecki2500 To chyba by było za piękne, ale oby tak było :)
0
@FC1899Barca TVP info jako źródło informacji?Haha
0
@Bartek22 Tak, dodatkowo dodałbym do tego, że nie ma tutaj najmniejszego powodu, ani przesłanki, żeby Donaldowi nie wierzyć. Przecież to nie PiS pierwszy wymyślił pieniądze na dziecko, a to czy taki projekt u kogoś na biurku leżał, czy nie leżał, tego się nie dowiemy.