La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1035 Culés

0

Niesamowite jakimi zazdrośnikami są ludzie. Hejterzy nazywają go "królem syntholu", a w rzeczywistości na zdjęciu widać efekty wypracowane dzięki godzinom spędzonym na siłowni, a także jedzeniu 400g kurczaka z ryżem i piciu szejków z dodatkiem odżywek białkowych. Czysty natural.
https://i.ytimg.com/vi/ce6D5298Gi4/maxresdefault.jpg
Szymon Komandos powinien być inspiracją dla młodych adeptów sportów siłowych chcących uzyskać potężną łapę po kilku latach trenowania.

4

@Ojciec5tkidzieci żartujesz mordo oczywiście?:)

0

@Ojciec5tkidzieci moim zdaniem branie takich środków nie jest dobrą inspiracją dla młodych osób. Jestem ciekaw ile on jeszcze pożyje.

0

@Ojciec5tkidzieci Ten kraj to mem. Jak można promować gościa który robi sobie krzywdę. Spytasz kto jest królem syntholu i każdy szczyl Ci powie, a o takim np. Jerzym Górskim mało kto słyszał.

0

@kkbarca Dokładnie. :D Post napisany po prostu z przekąsem.

0

@Ojciec5tkidzieci co to się w świecie dzieje.... ;) po oczach widać, że nie wszystkie rzeczy w swoim życiu już jest w stanie przemyśleć :)
a tak z innej beczki.... Jak myślicie ile cm w bicku to już w porządku wygląda?

1

@Ojciec5tkidzieci Już oczami wyobraźni widzę, jak mu się wylewa ropa z tego :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?